«Металург» (Запоріжжя) – «Поділля» (Хмельницький) – 2:1 (1:0)

Голи: 1:0 – Бережний (18, з пен.), 2:0 – Ковалевський (69), 2:1 – Ліповуз (84)

«Поділля»: 12.Сергій Дворник – 2.Владислав Гресь, 3.Віталій Миколайчук, 8.Андрій Ліповуз, 9.Владислав Чуловський (25.Андрій Наконечний, 83), 10.Андрій Муляр (19.Роман Шпиця, 46), 13.Михайло Орошкевич, 21.Олексій Колесников, 27.Максим Нестеренко, 77.Ігор Сурник (6.Андрій Джурко, 79), 88.Алішер Якубов (к)

Попередження: Худченко (12), Дугієнко (45), Петровський (76)

Відбувся 20-й, заключний тур чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги у 2016 році. «Поділля» в Запоріжжі зустрілося з «Металургом».

У цьому поєдинку хмельничанам бракувало Артема Макарченка, який пропускав гру через перебір жовтих карток. Ще кілька гравців були травмовані.

На 18-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота подолян. Вирок реалізував Денис Бережний. На перерву команди вирушили за рахунку 1:0.

На 69-й хвилині господарі подвоїли свою перевагу. Півзахисник Ян Ковалевський відзначився красивим ударом у «дев’ятку».

На 84-й хвилині «Поділля» забило гол престижу. Його автором став хавбек Андрій Ліповуз.

Фінальний свисток зафіксував перемогу запоріжців з рахунком 2:1.

Аркадій Баталов, в. о. головного тренера ФК «Поділля»:

«Грою незадоволений. Грали погано, суперник нас повністю переграв. Щоправда, наприкінці матчу забили гол, але часу відігратися вже не було».

Згідно календаря, футбольний сезон 2016-2017 продовжиться 18 березня. А наразі чемпіонат України вирушив на довгі зимові канікули.