shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Балицький: Потрібно посилення в лінію оборони

Тренер Поділля Віталій Балицький в інтерв’ю Sport Arena підбив підсумки першої половини сезону для своєї команди, розповів про перспективи і оцінив нинішній рівень другої ліги.

– Ваше резюме першої половини сезону для Поділля?

– Маємо те, що ми маємо. Поки молодим хлопцям важкувато виступати у другій лізі.

– Ви хочете сказати, що останнє місце і десять набраних очок – це і є реальний рівень команди?

– Ні. Десь нам не пощастило, збори не пройшли, не вгадали з деякими гравцями. Гра є, але результат є результат. Це не означає, що хлопці не хочуть грати або у них не виходить. Є самовіддача, я бачу, як вони готуються, але поки що хлопці сируваті.

– В останніх матчах все одно ваша команда стала пропускати менше і програвала з мінімальним рахунком …

– Значить, було правильним рішення поставити на пост виконуючого обов’язки головного тренера Аркадія Баталова, у якого більше досвіду. Виходить, що він все правильно робить.

– А який матч в нинішньому сезоні ви можете назвати найкращим для Поділля?

– Напевно, перший матч з Суднобудівником. Можна відзначити і домашні поєдинки проти Балкан і Тепловика, коли ми проявили бійцівські якості. Тобто ті матчі, в яких ми набрали очки.

– А який матч навіть не хочеться згадувати?

– Всі ті матчі, в яких ми програли, хоча провальним можна назвати поєдинок з Жемчужиною. Я розмовляв з іншими тренерами команд другої ліги, і вони кажуть, що у нас досить непогана команда. Для нас це тільки початок. У такій ситуації може бути тільки два шляхи – або брати молодих хлопців і виховувати їх, або запрошувати досвідчених футболістів і забезпечувати їх хорошими умовами. Коли ми зібралися грати в аматорському чемпіонаті, мені була поставлена задача – зібрати місцевих молодих хлопців. Я набирав хлопців виходячи з тих фінансових умов, які у нас були.

– Чи є гравці в команді, які в нинішньому сезоні вас приємно здивували в цьому чемпіонаті?

– Називати якісь імена буде не зовсім коректно, якщо подивитися на те місце, яке ми зараз займаємо. Так, радує, що Алішер Якубов стільки забив. Можу також виділити Колесникова, хоча краще про це запитати головного тренера.

– Як команда і тренерський штаб ставиться до критики з боку вболівальників?

– Критика є критика. У нашій ситуації потрібно враховувати багато факторів. Мені здається, що на команду другої ліги повинна працювати вся область, починаючи з Шепетівки і закінчуючи Кам’янцем-Подільським. А якщо президент клубу разом з другом вкладають свої гроші, то так далеко не заїдеш. Футболом потрібно займатися, а не тільки говорити. Багато критиків зараз ходить і розповідає.

– На команду психологічно тиснули результати або невизначена ситуація зі стадіоном, через яку Поділля втратило два домашніх матчі?

– Звичайно, все це позначається на футболістах, але якщо ти виходиш на футбольне поле, то повинен грати.

– Які позиції в команді, на вашу думку, взимку потребують підсилення?

– Вважаю, що нам потрібно посилення в лінію оборони. Адже хлопці помиляються просто через те, що у них немає досвіду. Їм доводиться грати проти досвідченіших гравців, які пограли в Прем’єр-лізі і першій лізі. Я теж колись був у такому віці, але в нас тоді все було по-іншому – ти або граєш або не граєш.

– Якубова буде важко утримати в команді?

– Це питання до президента клубу. Може, вже якісь запити щодо Якубова надходили, але я поки нічого не знаю.

– Якщо підсилення не буде, то нинішньому підбору гравців під силу поліпшити ситуацію в турнірній таблиці?

– Звичайно. Навіть в цьому не сумніваюся. Думаю, хтось поповнить Поділля, а хтось піде або не захоче бути в команді.

– Які плани на зимовий антракт? Команда ще тренується?

– Сьогодні команда тренується, а завтра не тренується. Ось така ситуація. Всі необхідні папери ми передали директору ДЮСШ №1, і вони повинні прийняти рішення – давати нам поле чи ні. Все в підвішеному стані. До 29 грудня у нас прописаний графік тренувань.

– А потім футболісти повинні піти у відпустку?

– Команда повинна тренуватися до свого часу, адже є передматчевий період і післяматчевий. Команда повинна бути в тонусі. Перерви у нас не буде, хіба що на свята.

– Вся підготовка до весняної частини чемпіонату буде проходити вдома?

– Так. Така ситуація на сьогодні. Все буде залежати від того, що вирішить головний тренер. Може, будуть якісь турніри або спарені ігри.

– Як вам рівень нинішньої другої ліги? Які команди заслуговують підвищення в класі?

– На сьогодні рівень другої ліги ніякий. Коли я починав грати у першій лізі в Хмельницькому, рівень був дуже серйозний, і навіть коли вже закінчував тут у другій лізі, то рівень був набагато вищий. Зараз якщо забрати чотири-п’ять команд, той же Рух, Кремінь і Балкани, то взагалі буде сумно. Раніше друга ліга була для того, щоб виховувати молодих гравців і давати їм поштовх йти далі, а зараз справжній бардак.

sportarena.com

 

 

Leave a Reply