shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Ірклієнко: Взимку будемо посилюватися

Тренер ФК «Поділля» (U-19) Олександр Ірклієнко в інтерв’ю сайту «Золотий Талант» підбив підсумки першої половини сезону.

(Нагадаємо, що восени «молодіжка» зіграла 7 матчів, у яких здобула 2 перемоги і 2 нічиї, ще тричі програла. В результаті команда посіла 5 місце у 2 групі чемпіонату України (U-19)).

– Чи задоволені ви першою частиною сезону у виконанні ваших футболістів? За рахунок чого команда може додати навесні?

– Відсотків на сорок задоволений. Взимку в будь-якому випадку будемо зміцнюватися – і перша команда, і U-19. Такого плану може бути посилення.

– Назвіть кращі і гірші матчі вашої команди.

– Кращий з Мункачем вийшов, вдома виграли з рахунком 3:0. А найгірший з Тепловиком зіграли, 6:1 програли.

– Хто з ваших футболістів найбільш явно прогресував? Хто заслуговує навесні зіграти на професійному рівні?

– Назву Ліповуза, тому що він відразу після цих матчів закріпився в старті першої команди, і навіть забивав практично в кожній грі. Бабак виділявся, Миколайчук. Воротар Дворник, коли прийшов, посилив, звичайно. І Чуловський до травми непогано виглядав.

– З ким із гравців будете прощатися? З яких причин?

– Ну, у нас за великим рахунком одна команда – і U-19, і перша. Один колектив. 15 січня збираємося після відпустки, будемо з головним тренером спілкуватися і вирішувати, що далі. А поки все залишається як є.

– Що позитивного або негативного приніс новий сезон? Які є побажання або зауваження?

– Головне, що для команди, для футболістів це хороша практика. Практично всі вони грали на двох фронтах, і для хлопців це досвід незамінний. Зробимо висновки після першого кола, і в другому гратимемо краще.

– Які плани на зимову перерву? Де і коли пройдуть збори? Ким і як плануєте посилитися?

– Попередньо 15 січня команда збереться в Хмельницькому, а там вже будемо думати. Набір нових футболістів в будь-якому випадку буде.

goldtalant.com.ua

Leave a Reply