shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

фото Володимира Гординського, ye.ua

Команда повернулась до роботи

10 січня, після невеликої перерви, футболісти хмельницького «Поділля» повернулись до тренувань і продовжили підготовку до другої частини сезону.

Перше тренування в новому році відбулось на полі ДЮСШ №1, а саме тут пройде основний етап підготовки до стартового поєдинку весінньої частини чемпіонату. Нагадаємо, 18 березня хмельничани в рідних стінах посперечаються з командою «Нікополь-НПГУ».

Робота в найближчі тижні спланована в режимі одноразових тренувань, які декілька разів на тиждень будуть доповнювати заняття в тренажерному залі. А  вже 21 січня у «Поділля» запланована перша контрольна гра у зимове міжсезоння проти «Ниви» з Теребовлі. Про подальші плани команди буде повідомлено пізніше.

На тренерському містку «Поділля» ніяких змін не відбулось. Як і раніше, з командою у ролі виконувача обов’язків головного тренера працює Аркадій Баталов, а вже найближчим часом досвідчений спеціаліст позбудеться приставки в.о. і повністю зосередиться на тренерській роботі, адже відтепер Академію клубу очолює наставник команди U-19 Олександр Ірклієнко.

Що стосується кадрових змін в колективі, на даний момент офіційно залишив «Поділля» лише 19-річний воротар Манук Восканян, який в нинішньому сезоні лише раз виходив на поле. Йде робота і над посиленням, а вже на першу контрольну гру очікується приїзд в розташування клубу декількох потенційних новачків.

Прес-служба ФК «Поділля»

фото Володимира Гординського, ye.ua