shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» готується до першого спарингу

Вже завтра, 21 січня, хмельницьке «Поділля» зіграє перший контрольний матч в новому році.

Першим суперником хмельничан стане чемпіон Тернопільської області «Нива» з Теребовлі, а сьогодні підопічні Аркадія Баталова провели лише одне ранкове тренування, яке закінчилось двохсторонньою грою.

Слід відмітити, що вже тренуються з командою два потенційних новачка. І якщо ім’я першого тренерський штаб воліє не озвучувати, то другого взагалі тяжко назвати новачком, адже Олександр Музичук вже має досвід виступів у складі «Поділля» в аматорському чемпіонаті України.

Наразі ще рано говорити, що Музичук продовжить кар’єру в Хмельницькому. Рішення по майбутньому футболіста, який останні півроку відіграв в Канаді, тренерський штаб буде приймати спільно в керівництвом клубу.

Завтра у команди заплановано ранкове заняття в тренажерному залі, а о 16:00 початок першого спарингу в зимове міжсезоння. Нагадаємо, матч з «Нивою» відбудеться на полі ДЮСШ №1.

Також стало відомо, що вже в понеділок, 23 січня, на «Поділля» очікує випробування чемпіоном Хмельницької області – «Агробізнесом». Початок двохматчевого протистояння різними складами все на тому ж полі ДЮСШ №1 в 12:00.

Прес-служба ФК «Поділля»