shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Баталов: «Перший тренувальний цикл втягувальний»

Виконувач обов’язків головного тренера «Поділля» Аркадій Баталов в інтерв’ю клубній прес-службі розказав про плани на міжсезоння, підтвердивши, що взимку планує переглянути чимало потенційних новачків.

«Перший тренувальний цикл втягувальний і розрахований на два тижні, після чого у хлопців буде два дні відпочинку. З 2-го лютого починається вже більш насинений цикл. Плануємо на останньому етапі підготовки перед чемпіонатом виїхати на збори, хоча б на 12 днів. Все залежить від погоди» , – повідомив Аркадій Юрійович.

«Завтра двома складами зіграємо з «Нивою», а в понеділок також двома складами граємо з «Агробізнесом». Що стосується подальших спарингів, також плануємо зіграти з командами з Тернополя, Вінниці і Чернівців, але поки не знаємо, де відбудуться ці матчі».

Авжеж, найактуальнішим питанням зимового міжсезоння для «Поділля» є кадрове підсилення, і робота в цьому напрямку вже ведеться.

«На гру с «Нива» під’їдуть на перегляд ще п’ять гравців. Це більш досвідчені футболісти, а вже тренується з нами хлопець, якому 27 років. Завтра будемо всіх їх дивитися, а ось озвучувати прізвища потенційних новачків поки не хочу. Питання по Олександру Музичуку будемо вирішувати з президентом клубу», – резюмував керманич команди.

Прес-служба ФК «Поділля»

фото Володимира Гординського, ye.ua