shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Дві вольові перемоги над «Нивою»

Сьогодні хмельницьке «Поділля» відкрило програму контрольних матчів зимового міжсезоння, зігравши двома складами з чемпіоном Тернопільської області – командою «Нива» з Теребовлі.

Обидві гри проходили на полі ДЮСШ №1, але стан самого поля не сприяв тому, щоб команди  продемонстрували змістовний футбол. Тонкий шар льоду, який покрив добру половину газону, зробив футбольне покриття надзвичайно слизьким і травмонебезпечним для футболістів, ті часто падали і втрачали м’яч.

Тим не менше, краще пристосувались до таких умов господарі, які вже майже тиждень тренуються на цьому полі, і в обох матчах відсвяткували перемоги з однаковим рахунком 3:2. Перемоги вийшли вольовими, адже в кожному з матчів «Нива» відкривала рахунок і у першому навіть була попереду з перевагою у два м’ячі.

Варто зазначити, що спочатку на поле під керівництвом Аркадія Баталова вийшов експериментальний склад з потенційними новачками, хоча забивали виключно «старожили» – Андрій Джурко та двічі Ян Морговський. А ось у другому матчі «Поділля» постало в складі, близькому до основного, а голи на свій рахунок записали Максим Нестеренко, Кирило Бабак і один з гравців суперника, який вразив власні ворота. Кінцевий рахунок міг бути більш впевнений, якби свої моменти реалізував Артем Макарченко. Спочатку один з лідерів команди не влучив в ствір воріт з пенальті, а після перерви не зміг втілити в забитий м’яч вихід один на один.

Вже в понеділок, 23 січня, на «Поділля» очікує ще один двохматчевий екзамен, але вже проти чемпіона Хмельницької області – «Агробізнеса». Початок на тому ж полі ДЮСШ №1 запланований на 12:00.

Прес-служба ФК «Поділля»