shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Бейдерман: «Завдання – полишити останнє місце»

Між двома товариськими матчами проти «Ниви» з Теребовлі президент хмельницького «Поділля» Євген Бейдерман поспілкувався з журналістами, торкнувшись актуальних питань зимового міжсезоння.

«Завдання на другу половину сезону – полишити останнє місце. Для цього будемо посилювати склад, плюс якіснішим став тренувальний процес, з командою працює більш досвідчений тренер. Виконувачем обов’язків головного тренера залишається Аркадій Баталов, а допомагає йому Віталій Балицький», – розповів Євген Бейдерман.

«Змін в команді поки ніяких немає, передивляємося потенційних новачків. Щоправда, подивитись на нових хлопців ми можемо тільки в спарингах, бо на тренуваннях це тяжко зробити, тому і організовуємо товариські зустрічі. В цих матчах дивимося не тільки на потенційних новачків, але й на наших хлопців, в якому вони стані після відпустки».

«Чим більше спарингів, тим краще. Зіграли з чемпіоном Тернопільської області, а вже в понеділок зустрінемося з чемпіоном Хмельницької області – «Агробізнесом», – підсумував президент «Поділля».

Нагадаємо, двохматчеве протистояння з «Агробізнесом» відбудеться в понеділок, 23 січня, на полі ДЮСШ №1. Початок – в 12:00.

Прес-служба ФК «Поділля»

фото Володимира Гординського, ye.ua