shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Олександр Музичук – перший зимовий новачок «Поділля»

Тренерський штаб «Поділля» визначився з першим новачком, який покликаний підсилити команду перед стартом другої частини сезону.

Сьогодні контракт з клубом підписав 22-річний півзахисник Олександр Музичук, котрий майже два тижні перебував в розташуванні «Поділля» на оглядинах. Угода з гравцем розрахована на один рік.

Музичук є вихованцем ДЮФК «Поділля», але ще в віці 15-ти років перебрався до Щасливого і грав за місцевий «КОДЮСШ-Арсенал» в першості ДЮФЛ. Перший професійний досвід Олександр отримав у Молдові, де захищав кольори «Ністру» і «Костулені», відігравши за три роки 69 матчів (3 голи).

За плечима гравця також є досвід виступів в аматорському чемпіонаті України у складі «Агробізнеса» (Волочиськ), а в минулому році Музичук засвітився в цьому турнірі і у складі хмельницького «Поділля», щоправда встиг відіграти лише один матч і влітку вирішив знову спробувати себе за кордоном – в Канаді. Після кількамісячного етапу у складі напівпрофесійної команди «Ukraine United» Олександр повернувся на Батьківщину.

Прес-служба ФК «Поділля»