shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Розпочався другий навчально-тренувальний цикл

Після трьох днів відпочинку футболісти хмельницького «Поділля» повернулися до тренувань.

Сьогоднішнім ранковим заняттям, яке відбулось на бігових доріжках спорткомплексу «Поділля», розпочався другий для команди навчально-тренувальний цикл в рамках підготовки до весняної частини сезону. В найближчі дні у режимі дворазових тренувань «Поділля» готуватиметься до виїзду у Вінницю, де відбудуться два спаринги різними складами з місцевою «Нивою-В».

Нагадаємо, за час першого тренувального збору, який тривав три тижні, команда встигла провести чотири контрольних матчі, двічі перегравши «Ниву» з Теребовлі (3:2,3:2) і двічі поступившись «Агробізнесу» з Волочиська (2:7,0:4), а тренерський штаб мав змогу переглянути близько десяти потенційних новачків.

Підписав контракт з клубом лише 22-річний півзахисник Олександр Музичук, і наразі в розташуванні «Поділля» нікого на оглядинах немає. Очікується, що чергові потенційні новачки під’їдуть вже на матчі з «Нивою-В».

Щодо подальших контрольних поєдинків, йде пошук суперника, з яким «Поділля» зустрінеться наступного тижня. Серед можливих спаринг-партнерів два колективи з Тернополя – ФК «Тернопіль» і «Нива».

Прес-служба ФК «Поділля»