shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Музичук: «Вірю, що «Поділля» колись гратиме в Прем’єр-лізі»

На вчорашнє тренування першої команди завітала знімальна група телеканалу «Поділля-Центр» і поспілкувалась з 22-річним півзахисником Олександром Музичуком, який на минулому тижні підписав контракт з клубом. Повна версія інтерв’ю.

– Розкажіть, будь-ласка, як давно ви у футболі?

– Я у футболі давно. Починав також в «Поділлі» років 13 тому, а потім поїхав в Київ і грав за «Княжу» Щасливе. Після випуску спробував себе в Молдові, з 17-ти до 19-ти років грав там у вищому дивізіоні, а потім мене запросили на оглядини в Сербію, до колишнього агента Неманьї Матіча, який зараз грає за «Челсі».

Так вийшло, що через проблеми з документами я не зміг підписати контракт з «Црвеною Звєздою» і повернувся на Батьківщину, був рік без великого футболу. Рік тому почав знову займатись футболом і поїхав в Румунію, грав в команді тамтешньої третьої ліги, але й там мене переслідувати проблеми з документами, тому мені знову довелось повернутись в Хмельницький.

Невдовзі я отримав запрошення в «Поділля» від Віталія Балицького, зіграв декілька матчів на аматорському рівні, а далі мене знову чекала пригода. На цей раз за океаном у Канаді, де я захищав кольори команди «Ukraine United». Нещодавно повернувся додому і зараз тренуюсь с «Поділлям». Сподіваюсь, що ми полишимо останнє місце в турнірній таблиці і будемо ближче до середини.

– Чому власне вирішили повернутись в «Поділля»?

– Хотілось повернутись туди, де починав.  Пограв в хороших команд, і сподіваюсь, що я допоможу тренерському штабу «Поділля» на полі, а вони допоможуть мені.

– Яку мету перед собою ставите?

– Допомагати команді, вигравати, забивати і радувати вболівальників.

– На якій позиції вам найзручніше грати?

– Я люблю грати з флангу, крайнього півзахисника чи захисника. Мені до вподоби більше рухатись і бігати.

– Як вписалися в колектив?

– Багатьох я вже давно знаю, з багатьма разом займався футболом. Команда хороша, дружня, з хлопцями завжди весело. Сподіваюсь, ми будемо йти вгору по таблиці і додавати з кожною грою.

– Як вам тренувальний процес взимку?

– Дуже важко зараз. Найбільше не люблю підготовчий процес саме взимку. Деякі команди виїжджають за кордон у теплі краї, і там підготовка набагато краща, а нам важко, сніг, крига, є великий ризик отримати травму. Маємо те що маємо. Тренуємося. Вірю, що «Поділля» колись гратиме в Прем’єр-лізі і також буде проводити збори за кордоном.

Прес-служба ФК «Поділля»