«Поділля» зазнало двох поразок у Вінниці

Хмельницьке «Поділля» провело чергові контрольні матчі в рамках підготовки до другою частини сезону.

Сьогодні підопічні Аркадія Баталова навідались до сусідньої Вінниці на протистояння з місцевою «Нивою-В», яка також приймає участь у чемпіонаті серед команд Другої ліги. Сторони заздалегідь домовились провести два поєдинки різними складами.

Перший матч, в якому команди постали в своїх номінально основних складах, завершився з рахунком 4:2 на користь господарів. Зазначимо, що після першого тайму наші хлопці поступались з рахунком 0:3, хоча ще до перерви капітан «Поділля» Алішер Якубов міг скоротити відставання, якби реалізував пенальті, але другу половину зустрічі провели набагато краще і завдяки точним пострілам того же Якубова і Олександра Музичука завершили її на свою користь.

«Нива-В» – «Поділля» 4:2 (3:0)
Голи: Коллінз, 7 (з пенальті), Браславський, 17, Андрєєв, 42 Загалевич, 82 – Якубов, 65 Музичук, 86

У другому матчі, який складався з двох таймів по 35 хвилин, склад «Поділля» майже повністю змінився, на полі були переважно резервісти і потенційні новачки. І знову фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу вінничан, які також грали експериментальним складом. На цей раз на чотири голи господарів хмельничани відповіли всього одним, але і той на рахунку одного з гравців «Ниви-В», який зрізав м’яч у свої ворота.

«Нива-В» – «Поділля» 4:1 (0:0)