shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Баталов: «Зараз важливо те, як хлопці грають»

В минулу суботу наші хлопці двічі поступились «Ниві-В» (2:4 і 1:4), але результати зараз зовсім не на першому місці для тренера.

«У першому матчі, в якому були задіяні футболісти основного складу, ми не поступалися в плані ведення гри. Та пропускали голи через помилки голкіперів. У другому матчі було чимало гравців, які приїхали на перегляд. Відверто кажучи, вони не дотягують до того рівня, який ми вимагаємо», – розповів Аркадій Юрійович в інтерв’ю сайту «Є».

«Зараз важливо те, як хлопці грають, який футбол демонструють, – пояснює Аркадій Баталов. – Тому на результати матчів не звертаю уваги. Результат для нас буде важливим 18 березня, коли відновиться першість і ми вдома прийматимемо «Нікополь-НПГУ».

Наступним спаринг-партнером «Поділля» може стати першолігова «Буковина». Зараз сторони ведуть перемовини, щоб зіграти наприкінці тижня в Чернівцях.

«У Хмельницькому зіграти не зможемо. На поле ДЮСШ-1 грати не можливо, оскільки там справжня ковзанка. Через це у нас ряд гравців вже отримали травми. Тому, якщо домовимося, то гратимемо на виїзді», – підсумував головний тренер хмельничан.

фото Володимира Гординського, ye.ua