Команда «Поділля» U-7 взяла участь у престижному турнірі

У Львові проходить традиційний щорічний турнір «Галицька Зима» серед команд різних вікових категорій і з різних регіонів країни.

У цьому році ДЮФК «Поділля» був представлений на турнірі командою хлопчаків 2010-го року народження, яка під керівництвом Аркадія Баталова посіла підсумкове десяте місце.

На першому етапі представники нашого клубу фінішували на третьому місці у своїй групі, поступившись столичному «Локомотиву» (0:5) і першій команді чернівецької «Буковини» (0:2), перегравши лише першу команду «Локомотива» з Подільська (2:1).

Таким чином, нашим хлопчакам довелось змагатись у втішному турнірі за 9-16 місця. Перегравши другу команду «Буковини» (6:2) і київський «Фаворит» (4:0), у матчі за дев’яте місце «Поділля» у впертій боротьбі програло своїм ровесникам з другої команди «Дуная» (Ізмаїл) з рахунком 2:3.