shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Ще один зірваний збір і чергові жертви поля ДЮСШ № 1

Хмельницьке «Поділля» завершило другий навчально-тренувальний цикл, але виконати запланований об’єм роботи підопічним Аркадія Баталова не вдалося.

Неповних три тижні тривав другий підготовчий етап команди, який мав включати в себе серію товариських матчів, але за цей час вдалося провести лише два контрольні матчі з «Нивою-В», та й вони відбулись на полі суперника, адже проводити спаринги в Хмельницькому просто ніде.

Футболісти і тренерський штаб «Поділля», які вимушені готуватись до поновлення чемпіонату у рідних стінах,  небезпідставно сподівались, що хоча б на полі ДЮСШ № 1 зможуть налагодити повноцінний тренувальний процес, але штучне покриття там лише на словах можна було назвати футбольним.

Кардинально не змінилась ситуація і після січневих «хокейних» спарингів проти «Ниви» (Теребовля) і  «Агробізнеса», ніяких робіт по приведенню його в належний для тренувань стан так і не було виконано, крім банального розчищення снігу, тому й доводилось їздити у Вінницю, де з таким же штучним покриттям навчилися справлятися куди краще.

Зате кардинально змінилась кадрова ситуація в команді. Крижане поле ДЮСШ № 1 з кожним тренуванням збільшувало кількість гравців у клубному лазареті, і саме по цій причині  довелось відмінити виїзд у Чернівці на контрольний матч з місцевою «Буковиною». Саме по цій причині «Поділля» може підійти до першого матчу весняної частини сезону без декількох гравців основи, адже неприємні пошкодження отримали Олександр Музичук, Ян Морговський, Кирило Бабак, Владислав Гресь і Валерій Степаненко, а  травма коліна Романа Шпиці, швидше за все, змусить його лягти на операційний стіл.

Тим не менш, робота не припиняється. Вже в понеділок, 20 лютого, розпочинається третій навчально-тренувальний цикл. У команди є ще майже місяць, щоб підготуватись до першого офіційного матчу в новому році проти ФК «Нікополь», який запланований на 18 березня.

Прес-служба «Поділля»