shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

ПФЛ і ФФУ закликають протидіяти договірним матчам

Професійна футбольна ліга і Федерація футболу України звернулись до клубів з офіційним листом стосовно матчів з фіксованим результатом.

Боротьба з договірними матчами – це, мабуть, найактуальніше питання сьогодення в українському футболі, адже в останні роки в Україні було чимало сумнівних поєдинків професійних команд, в яких були зафіксовані явні ознаки активної роботи на досягнення фіксованого результату.

Вже є перші карні справи і перші вироки, але проблема ще далеко не подолана, тому функціонери і звертаються до футбольної громадськості з проханням усіляко сприяти роботі правоохоронних органів і проводити заходи, які би унеможливили будь-які зв’язки футболістів та інших дійових осіб з тоталізатором.

«На сьогодні боротьба з договірними матчами здійснюється силами Національної поліції України, Генеральної прокуратури України та ФФУ, зокрема, уповноваженими на це Комітетом з етики і чесної гри та Службою внутрішніх розслідувань.

Зважаючи на масштабність проблеми, та розуміючи необхідність в об’єднанні зусиль для її подолання, закликаємо вас активно підключитися до процесу боротьби з договірними матчами з метою викорінення зазначеного явища із нашого футболу.

Враховуючи викладене, просимо взаємодіяти із переліченими вище структурами під час проведення розслідувань, а у разі отримання відомостей, які можуть свідчити про конкретні факти спроб залучити чи залучення футболістів  або функціонерів  клубів до дій, спрямованих  на вплив  на результат того чи іншого матчу, просимо інформувати», – йдеться у офіційному листі, який надісланий клубам.