Дві синхронні поразки у Чернівцях

Хмельницьке «Поділля» провело черговий контрольний матч в рамках підготовки до другої частини сезону.

Сьогодні у Чернівцях підопічні Аркадія Баталова зустрілись з першоліговою «Буковиною». Спочатку команди планували провести два матчі різними складами, але врешті решт зіграли лише раз. Кінцевий рахунок зафіксував перемогу господарів з рахунком 1:0.

В першому таймі на полі у футболках «Поділля» вийшла номінальна основа, розбавлена потенційними новачками, і на перерву команди пішли без забитих м’ячів – 0:0.

У другому таймі «Поділля» постало в експериментальному складі, і втримати свої ворота на замку хмельчанам не вдалося, жодного разу не засмутивши голкіпера суперника. До єдиного взяття воріт у цьому матчі призвела помилка Андрія Богославського, який необачно відпасував голкіперу і дозволив відзначитись Сергію Раці

Після двобою основних складів на поле вийшли юнацькі команди (U-17) двох клубів, і сценарій матчу був ідентичний попередньому – перший тайм без голів і єдиний переможний гол господарів після перерви.

Вже завтра перша команда «Поділля» проведе свій наступний спаринг. На полі ДЮСШ №1 наші хлопці знову посперечаються з волочиським «Агробізнесом». Початок гри – о 9:30.