Бойова нічия з чемпіоном області

Хмельницьке «Поділля» провело черговий контрольний матч у зимове міжсезоння.

Сьогодні суперником хмельничан став чемпіон Хмельницької області «Агробізнес» з Волочиська, з яким наші хлопці вже двічі зустрічались в січні і двічі поступились (2:7 і 0:4). На цей раз фінальний свисток арбітра зафіксував нічию 1:1.

В першому таймі «Поділля» грало в експериментальному складі, з декількома потенційними новачками, тому відчутною перевагою володіли гості. Цю перевагу в кінці тайму «Агробізнес» втілив в забитий м’яч, реалізувавши швидкий контрвипад.

В перерві головний тренер хмельничан майже повністю змінив склад, виставивши номінальну основу. На полі здебільшого точилась рівна гра, але господарям вдалося зрівняти рахунок. Це Ян Морговський класно приклався до м’яча з-за меж карного майданчика и вразив дев’ятку воріт суперника.

Могли підопічні Аркадія Баталова і відсвяткувати перемогу, але вдало зіграв в рамці голкіпер «Агробізнесу», витягнувши м’яч з-під поперечини після пострілу впритул гравця «Поділля». Як наслідок – бойова нічия 1:1.

«Поділля» – «Агробізнес» 1:1
Голи: Морговський – Темнюк

Тренерський штаб «Поділля» займається пошуками наступного спаринг-партнера команди в рамках підготовки до другої частини сезону.