shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Соболевський: «Поділля» робить ставку на розвиток дитячого футболу»

Новий тренер Академії «Поділля» Руслан Соболевський – про різницю між ставленням до футболу у Хмельницькому і Житомирі, а також головні цілі клубу.

«Якщо порівнювати у футбольному плані Житомир і Хмельницький, то у «Поділля» є стадіон і президент клубу, який займається дитячо-юнацьким футболом. У нас десять вікових груп і ми приймаємо участь у чемпіонаті ДЮФЛ. В планах зібрати з прилеглих регіонів найталановитіших дітей, вони у нас будуть навчатись, п’ять разів на день безкоштовно харчуватись і тренуватись», – розповів Соболевський в інтерв’ю житомирському телеканалу СК1.

«Наша ціль – виховувати талановиту молодь. Зараз у першій команді грає вісім вихованців клубу. «Поділля» робить ставку на розвиток дитячого футболу. Місто в цьому також зацікавлене і допомагає, та й відношення до професійної команди у Хмельницькому набагато краще, ніж в Житомирі».

В структурі «Поділля» Руслан Соболевський буде займатись не тільки дитячим футболом, але й допомагатиме Аркадію Баталову у першій команді.

«У першій команді «Поділля» допомагаю Аркадію Баталову. Завдання на цей сезон – втриматись у другій лізі і поступово формувати команду. А головна ціль президента клубу все одно полягає у тому, щоб виховати талановиту молодь».