«Поділля» і «Агробізнес» знову зустрілись на полі

В перший день весни хмельницьке «Поділля» провело чергові контрольні матчі з волочиським «Агробізнесом».

На полі ДЮСШ №1 команди зіграли дві зустрічі різними складами. В кожному з них тренерський штаб «Поділля» задіяв змішані поєднання гравців, експериментував і пробував гравців на нових позиціях. Не взяли участь в спарингах лише травмовані – Роман Шпиця і Михайло Орошкевич.

В першому матчу перемогу з рахунком 4:1 відсвяткували гості, а єдиний м’яч у складі нашої команди забив Андрій Ліповуз. А ось у другому поєдинку, який складався з двох таймів по 30 хвилин, визначити переможця не вдалося – 1:1. Забитим м’ячем у команді Аркадія Баталова відзначився Олександр Майко.

«Поділля» – «Агробізнес» 1:4
Голи: Ліповуз – Скакун, Груша, Темнюк, Малащук

«Поділля» – «Агробізнес» 1:1
Голи: Майко – Юрчак

На цьому тижні «Поділля» планує провести ще один домашній спаринг. Наразі тривають пошуки суперника.