shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Розпочався заключний навчально-тренувальний цикл команди

Хмельницьке «Поділля» продовжує готуватись до відновлення чемпіонату і 11 березня зіграє черговий спаринг.

Сьогоднішнім ранковим тренуванням на полі ДЮСШ №1 розпочався заключний навчально-тренувальний цикл команди, який безпосередню направлений на підготовку до стартового весіннього матчу проти ФК «Нікополь», який відбудеться у Хмельницькому 18 березня.

Крім роботи над фізичною готовністю, сьогодні гравці відпрацьовували різні ігрові ситуації і провели двосторонню гру, яку часто переривав головний тренер команди Аркадій Баталов і давав відповідні вказівки футболістам. В тренуванні приймали лише гравці, які мають контракти з клубом, а на оглядинах в розташуванні команди зараз нікого немає.

Саме на синтетичному полі ДЮСШ №1 «Поділля» і продовжить підготовку до відновлення сезону, адже головне поле міста на стадіоні «Поділля» намагаються підготувати безпосередньо до гри з «Нікополем», а тренуватись команді на ньому поки заборонено.

А найближчої суботи, 11 березня, підопічні Аркадія Баталова проведуть останню репетицію перед першим офіційним поєдинком у новому році. На полі ДЮСШ №1 хлопці зіграють контрольний матч із однією з місцевих команд. Початок гри – о 17:00.

Прес-служба ФК «Поділля»