«Поділля» мінімально переграло «Лєвшу»

Хмельницьке «Поділля» провело черговий контрольний матч в рамках підготовки до відновлення чемпіонату.

Сьогодні суперником підопічних Аркадія Баталова став діючий чемпіон міста – ФК «Лєвша». Гра завершилась з рахунком 2:1 на користь «Поділля».

В першому таймі рахунок відкрив Роман Шпиця, який з’явився на полі в першому таймі з лави запасних і використав помилку суперника. А після перерви відзначився лідер атак «Поділля» Алішер Якубов, в падінні проштовхнувши м’яч у кут після проникаючої передачі з центру поля.

«Лєвші» вдалося один м’яч відіграти, але у «Поділля» були хороші моменти, щоб перемогти з більш впевненим рахунком, та Ян Морговський своїми моментами не скористався, а Роман Шпиця незадовго до завершення матчу не реалізував пенальті, влучивши у стійку.

«Поділля» – «Лєвша» 2:1 (1:0)
Голи у «Поділля»: Шпиця, 43, Якубов, 53

«Поділля»: Дворник, Миколайчук, Гресь, Степаненко, Музичук, Нестеренко (Шпиця, 31), Ліповуз, Муляр, Морговський, Макарченко, Якубов

Вже за тиждень, 18 березня, «Поділля» зіграє перший офіційний матч у новому році. У рідних стінах хмельничани прийматимуть ФК «Нікополь».