shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Охрончук: «З радістю погодився на варіант з «Поділлям»

Новачок «Поділля» Владислав Охрончук поспілкувався з прес-службою клубу і поділився своїми очікуваннями від трьохмісячного орендного перебування у команді.  

– Владислав, розкажи трішки про себе, адже інформації про тебе обмаль…

– Футболом займаюсь з самого дитинства. Коли мені було сім років, батько відвів мене на перегляд у школу київського «Динамо», і я там залишився до 14 років, займався у одній групі з Шепелєвим і Циганковим. Потім пововнив столичний «Локомотив», грав на першість Києва, а після закінчення дитячо-юнацького чемпіонату почав їздити на перегляд у різні професійні команди. Таким чином і потрапив до «Колосу», з яким зрештою і підписав контракт. Фактично зразу мене очікувала оренда.

– Як ти поставився до такого варіанту продовження кар’єри?

– Нормально. Мені сказали, що перші півроку буде складно розраховувати на ігрову практику у «Колосі», тому що перед командою ставляться найвищі завдання. Там висока конкуренція, а мені ще потрібно набратись досвіду, тому з радістю погодився на варіант з «Поділлям».

– Що плануєш отримати за ці три місяця у команді Другої ліги?

– Планую отримати досвід, ігрову практику і значно підвищити свою ігрову майстерність, підтягнути свої фізичні дані. Потрібно працювати над собою.

– Що знав про «Поділля» до переходу?

– Якщо чесно, до того часу, як у мене заявилась така можливість, я нічого не знав про цю команду. Потім вже почитав трішки, дуже хороші відгуки чув про місцевих вболівальників. Команда дуже цінує своїх вболівальників, а вони палко підтримують «Поділля» у домашніх матчах.

– Розраховуєш вийти х перших хвилин вже в матчі з «Нікополем»?

– Так.

Прес-служба «Поділля»