Дві впевнені перемоги «Поділля» над черкащанами

Сьогодні в рамках підготовки до відновлення чемпіонату ДЮФЛ юнацькі команди «Поділля» U-15 та U-17 провели контрольні матчі зі своїми ровесниками з Черкас.

В обох зустрічах, які відбувались на полі ДЮСШ №1, наші хлопці здобули впевнені перемоги – 4:2 і 3:0. Додамо, що СДЮШОР (Черкаси) також приймає участь у чемпіонаті серед команд першої ліги ДЮФЛ.

Спочатку на поле вийшли старші хлопці, і вже у першому таймі підопічні Аркадія Баталова забезпечили собі комфортну перевагу у три м’ячі. Після перерви «Поділля» двічі пропустило, але в самому кінці матчу все ж таки  змусило голкіпера суперника капітулювати у четвертий раз.

«Поділля» U-17 (Хмельницький) – СДЮШОР » U-17  (Черкаси) 4:2 (3:0)
Голи у «Поділля» забили:  Гончаренко, Докійчук, Малишевський і автогол

А ось хлопцям 2002 року народження, під керівництвом Руслана Соболевського і Віталія Костишина, вдалося втримати свої ворота на замку, а голкіпер суперника був вимушуй тричі діставати м’яч із сітки власних воріт.

«Поділля» U-15 (Хмельницький) – СДЮШОР » U-15  (Черкаси) 3:0 (1:0)
Голи у «Поділля» забили:  Бачинський, Нерух, Масуді