Вольова нічия у першому матчі весни

У рамках 21 туру першості України серед команд другої ліги хмельницьке «Поділля» вдома зіграло внічию с ФК «Нікополь», хоча більше тайму вимушено було грати у меньшості.

Хмельницьке «Поділля» офіційно вийшло з зимової паузи і повернуло професійний футбол у місто, а з ним і глядачів на трибуни. 4300 вболівальників стали свідками напруженого поєдинку з ФК «Нікополь», який завершився нічийним і бойовим результатом – 1:1.

Господарі мали першими виходити вперед, якби Андрій Муляр реалізував свою можливість, натомість витягати м’яч з сітки власних воріт змушений був Сергій Дворник. Головний арбітр зустрічі зафіксував порушення правил на форварді суперника зі сторони Владислава Греся і вказав на одинадцятиметрову позначку. Один з кращих бомбардирів «Нікополя» з пенальті не схибив.

Хороший шанс відновити паритет був у Андрія Ліповуза, але з пострілом головою молодого півзахисника впорався голкіпер гостей Ігор Гришин, а захисники «Нікополя» загасили справжню пожежу у власному карному майданчику. Але пожежа мало не спалахнула на трибунах, коли в кінці першого тайму головний арбітр зустрічі Олександр Кальонов вирішив показати другий «гірчичник» півзахиснику «Поділля» Роману Шпиці у епізоді, який зовсім цього не вимагав. Як наслідок – на перерву господарі вже йшли у меньшості.

Після перерви «Поділля» продовжувало володіти територіальною перевагою, а рефері продовжував приймати не зовсім однозначні рішення, буквально посадивши підопічних Аркадія Баталова на свисток і фіксуючи порушення правил навіть за доторк до гравців суперника. А ось гру одного рукою одного із захисників «Нікополя» у власному карному майданчику Кальонов не вгледів чи просто не хотів цього робити.

Здавалося, після не зарахованого голу Алішера Якубова, який все-таки забивав з офсайду, хмельничани вже не зможуть відігратися, але зіграла одна із замін головного тренера «Поділля». На 84-й хвилині Якубов м’яко навісив з лівого флангу і прямо на голову свіжому Кирилу Бабаку, який винирнув з-за спини захисника «Нікополя» і переправив м’яч у сітку – 1:1.

Господарі намагались вирвати перемогу, але часу і сил для цього вже не вистачило. «Поділля» записало у свій актив одне очко і поки що залишилось на останній сходинці в турнірній таблиці, але ця нічия по-справжньому варта перемоги.

18 березня. Стадіон «Поділля». 15:00. 4300 глядачів

«Поділля» –  «Нікополь»  1:1
Голи: Бабак, 84 – Махнєв, 11 (пен.)

«Поділля»:  Дворник, Миколайчук, Гресь, Степаненко, Морговський (Макарченко, 62), Муляр (Наконечний, 79), Ліповуз, Шпиця, Колесников (Бабак, 64), Якубов. Запасні: Шевченко, Охрончук, Кльоц, Майко. В.о. головного тренера: Аркадій Баталов

«Нікополь»: Гришин, Астахов, Дегтярьов, Махнєв, Мілєсін, Косіненко (Таряник, 82), Кірєєв, Шестіпалов (Литвиненко, 68), Кривич (Коломоєць, 73), Вакулинський, Воронін. Запасні: Петриченко, Сумцов. Главный тренер: Григорій Варжеленко

Попередження: Шпиця, 23,  Миколайчук, 45, Музичук, 77, Якубов, 78 – Воронін, 45+2, Кірєєв, 66, Литвиненко, 75

Вилучення: Шпиця, 41 (друге попередження)

У наступному турі, 25 березня, хмельничани зіграють на виїзді проти одного із лідерів сезону – «Кремня».