shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Нікополь». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу головні тренери «Поділля» і «Нікополя» поспілкувались з журналістами.

Григорій Варжеленко, головний тренер «Нікополя»:

– Не можу назвати цей результат закономірним. Я би віддав перевагу «Поділлю». Гравці суперника були ближчими до перемогли, хоча по результату все могло би закінчитися і на нашу користь. Так склалось, що ми першими забили, а потім не реалізували свої моменти, але господарі більше тайму грали вдесятьох, і доволі непогано грали. Дякуємо і за нічию.

– Що не вистачило вашій команді?

– Фізичної підготовки. Команда просто не готова. Я знав це. Мене взагалі не було два місяці у команді, лежав у лікарні, а команда повністю не готова у фізичному плані, і я бачив це у останніх контрольних матчах. У нас молода команда, але до чемпіонату поки ще не готова.

– Ваші враження від суперника?

– Дуже хороші. На фоні нас гравці «Поділля» грали правильно і грамотно, використовували довгі передачі, та і у фізичному плані вони більш підготовлені. Рахую, у другому таймі «Поділля» нас переграло. Мені ця команда сподобалась ще в Нікополі. Думаю, «Поділля» незаслужено займає останнє місце.

Аркадій Баталов, в.о. головного тренера «Поділля»:

– Я вивчав суперника. Григорій Тихонович трохи делікатно казав, адже команда у нього хороша. У нас полярні завдання, але такого очкового запасу не маємо, тому кожна гра для нас, як остання. Молода команда у нас, і десь не вистачає везіння. Не можу сказати, що ми володіли перевагою, були помилки, але я повністю задоволений грою команди.

Авжеж, є моменти, на які слід звернути увагу у тренувальному процесі, не вистачає гостроти попереду, але це у всіх зараз так, напевно. До хлопців претензій не маю, а суддівство залишимо у стороні. Були спірні моменти, та спочатку треба передивитись відеозапис. Думаю, гра сподобалась вболівальникам, повернули їх на стадіон, а це також наше завдання, як і завдання полишити останнє місце.

– Як рахуєте, вашої команди вистачило на весь матч у фізичному плані?

– Вистачило, але вилучення внесло свої корективи. На 10-15 хвилин все зламалось у лінії півзахисту, але потім все стало на свої місця, мали дві хороші можливості забити, та не вистачило майстерності. Хлопці спрацювали через «не можу». На сьогоднішній день я задоволений результатом.

Прес-служба «Поділля»