shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Нікополь». Коментарі гравців

Гравці «Поділля» Олексій Колесников, Кирило Бабак і Алішер Якубов поділилися своїми враженнями від домашнього матчу з «Нікополем» (1:1).

Олексій Колесников, нападник «Поділля»: «Нам сьогодні не все вдалося, бо було дуже важке поле, а гра видалась в’язкою. Добре, що відігрались. Ми майже три місяці тренувались на штучному газоні, тому ноги підсіли в кінці матчу, тяжко було зупинити м’яч. Треба було перемогти «Нікополь» у м’яча три, такі команди не можна відпускати. Потрібно було забивати перший м’яч, потім другий, і до кінця добивати суперника, тим паче вдома за підтримки трибун. Зрештою зіграли на 50% своїх можливостей, але якість показали. Радий за молодих хлопців, які бились до останнього і проявили бійцівський характер. Президент клубу подякував нам і сказав, що нарешті молодь стає мужиками, ми прогресуємо у цьому плані».

Кирило Бабак (на фото), півзахисник «Поділля»: «Коли вийшов на поле, було дуже тяжко пристосуватись, але з часом я адаптувався до гри, а гольове чуття не підвело мене. Ми могли зіграти і краще, але отримали вилучення, і було тяжко встигати за гравцями суперника. Думаю, ми заслуговували перемоги.  Чого не вистачило для перемоги? Лише вчора вийшли на трав’яний газон, тому ноги трішки підсіли. Що стосується суддівства, хотілось би кращого,  судили дуже спірно. Нічого не можу сказати про арбітрів, не вони же грають і показують результат».

Алішер Якубов, нападник «Поділля»: «Гра видалась непростою, поле було важке, та й суперник хороший, але якби не видалили нашого гравця, ми би дотиснули суперника і перемогли. Нічия – це закономірний результат, хоча ми заслуговували і перемоги.  Думаю, у наступних матчах будемо перемагати. Сил нам вистачило, але перехід на трав’яний газон дався взнаки, в кінці матчу трохи ноги підсіли. Якби ми тренувались на цьому полі, сил могло бути ще більше. Шкодую, що не забив, старався і дуже хотів це зробити. Не думаю, що в тому епізоді було положення поза грою. Треба дивитися і вже розбирати епізод. Вболівальники все бачили власними очима. Червона картка, не зарахований гол, пенальті…Нічого я за арбітрів не можу сказати».

Прес-служба «Поділля»

фото Володимира Гординського, ye.ua