«Поділля» – команда туру, Бабак – джокер туру

Інформаційний партнер ПФЛ інтернет-видання Sport Arena відзначило хмельницьке «Поділля» у підсумковому матеріалі туру Другої ліги.

У 21 турі чемпіонату хмельничани здобули вольову нічию у матчі з «Нікополем» (1:1), граючи більше тайму в меншості, і цього виявилось достатньо, щоб отримати номінацію «Команда туру».

«Дуже важливий матч для хмельничан, яким кожне очко на вагу золота, вони ризикували програти, так як поступалися і з кінця першого тайму грали в меншості. Проте, команда проявила вольові якості і зуміла відігратися! Здорово відіграли її лідери – Якубов, Колесніков, Музичук, а також зовсім молодий Ліповуз. У підсумку нічия дозволяє Поділлю скоротити відставання від білоцерківців і запорожців, які свої матчі програли».

За підсумками туру був відзначений також один із героїв зустрічі Кирило Бабак, який з’явився на полі у другому таймі і точним пострілом головою зрівняв рахунок на останніх хвилинах матчах. Йому дісталась номінація “Джокер туру”.

«Приємно відзначити, що в грі багатьох команд перелом вносили заміни. Часто свіжі гравці допомагали розвинути і закріпити успіх (як в матчі Рух – Металург, де форвард вінніковчан Зубар Святослав після виходу на заміну відзначився голом і ассистом). А ми в 21-му турі відзначимо хмельничанина Бабака, який активно увійшов у гру і після тонкої подачі Якубова майстерно забив рятівний м’яч, який в кінцівці важкої гри з ФК «Нікополь» приніс «Поділлю» важливу нічию».