«Поділля» не втримало нічию у матчі з «Кремнем»

У матчі 22 туру першості України серед команд Другої ліги «Поділля» на виїзді поступилось «Кремню» (1:4).

Сьогоднішнім матчем з «Кремнем» для «Поділля» розпочався дуже непростий і відповідальний відрізок сезону, адже в найближчих турах команді доведеться пройти випробування лідерами. І нинішнє турнірне становище хмельничан не залишає їм вибору – потрібно боротися за очки у кожному матчуі Це і було на меті у підопічних Аркадія Баталова перед виїздом в Кременчук.

У стартовому складі, якщо порівнювати з матчем проти «Нікополя», головний тренер «Поділля» зробив дві заміни, дозволивши вийти з перших хвилин дебютанту Владиславу Охрончуку і Артему Макарченко. Перший розташувався в опорній зоні, змусивши Андрія Муляра зайняти позицію під форвардом, а ось Артем діяв на комфортній для себе позиції лівого півзахисника.

«Поділля» доволі непогано розпочало матч, але вже у перші сім хвилин дозволило господарям провести дві разючі атаки. І якщо у першому випадку Ігор Тимченко із вигідної позиції не зміг поцілити у рамку, то через декілька обертів секундної стрілки вже приймав вітання своїх партнерів по команді, вдало замкнувши флангову передачу Артема Козлова.

Забитий м’яч дещо заспокоїв гравців «Кремня», тому до кінця першого тайму на полі точилась здебільшого рівна гра, з невеличкою територіальною перевагою господарів, які декілька разів все ж потурбували Сергія Дворника. А на 40-й хвилині подоляни скористались розслабленістю суперника і провели блискавичну контратаку, яку завершували Кирило Бабак, який заявився на полі незадового до перерви, і Олександр Музичук – перший прострелив, а другий вдало зіграв на випередження і проштовхнув м’яч у ворота.

У другому таймі у гостей гра попереду відверто не клеїлась, але і у гравців «Кремня» небагато виходило у фазі атаки, тому «Поділлю» вдавалось відводити загрозу від своїх воріт. Але втримати прийнятний результат нашим хлопцям все ж не вдалося. На 76-й хвилині хмельничани знову проґавили Ігоря Тимченко і той точним пострілом головою змусив Сергія Дворника капітулювати. А вже за три хвилини надії гостей на очки розвіяв Дмитро Ентін, який виграв «другий поверх» після подачі Левана Кошадзе і зняв всі питанням про переможця.

На жаль, «Поділлю» не вдалося уникнути і розгрому, адже на 86-й хвилині підопічні Аркадія Баталова не вгледіли за Дмитром Тєртишим, який знову ж таки головою втілив у забитий м’яч подачу Артема Козлова. До честі гостей, на останніх хвилинах вони намагалися скоротити відставання в рахунку, але фінальний свисток зафіксував перемогу «Кремня» з рахунком 4:1.

«Доклався» до цієї поразки і ще один сьогоднішній дебютант – 16-річний вихованець клубу Олександр Майко, який вийшов на заміну. Його команда зазнала шістнадцятої поразки у сезоні і продовжує обіймати останню сходинку в турнірній таблиці Другої ліги. В наступному турі, 1 квітня, хмельничани у рідних стінах посперечаються ще з одним представником групи лідерів – одеською «Жемчужиною».

«Кремінь» – «Поділля» 4:1
Голи: Тимченко, 7, 76, Ентін, 79, Тєртишний, 86 – Музичук, 40

«Кремінь»: Онопко, Бичков, Москалик. Ентін, Горват, Кошадзе (Іванов, 80), Лісовий (Піскун. 78), Богданов (Тєртишний, 72), Степанчук, Козлов, Тимченко. Запасні: Олійник, Бобров, Скоцький. Головний тренер: Сергій Ященко

«Поділля»: Дворник, Миколайчук (Майко, 83), Гресь, Степаненко, Охрончук, Морговський, Музичук, Муляр, Ліповуз, Макарченко, Якубов. Запасні:  Шевченко, Худік, Джурко, Кльоц, Наконечний. В.о. головного тренера: Аркадій Баталов.

Попередження: Дворник, 16, Муляр, 18, Гресь, 33