shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Баталов: «Маю претензії до деяких гравців»

Після матчу з «Кремнем» (1:4) виконувач обов’язків головного тренера «Поділля» Аркадій Баталов поспілкувався з журналістом каналу «Кремінь ТВ».

– Що не вистачило команді у другому таймі?

– Три м’ячі «Кремінь» забив головою, а гра на другому поверсі – це наше слабке місце. «Кремінь» і в першому таймі мав ще декілька моментів.  Поки моїм хлопцям не вистачає сил. Думаю, результат по грі. Маю претензії до деяких гравців. У нас дуже непростий календар, адже сьогодні зіграли з «Кремнем», а вже 1 квітня приймаємо ще одного претендента на Першу Лігу – «Жемчужину».

– Які завдання стоять перед вами?

– У нас дуже молода команда, одна з наймолодших у Другій лізі. Маємо завдання полишити останнє місце в таблиці.  Якщо «Кремінь» має завдання вийти у Першу лігу, то у нас зовсім протилежне завдання. Не знаю, як все складеться в наступному сезоні, адже ви бачите, яка економічна ситуація в країні, котра також впливає на футбол. Авжеж, хотілося би бачити в команді і досвідчених гравців, але бюджет нам не дозволяє запрошувати таких досвідчених гравців, як у «Кремня». Можливо, з часом ситуація зміниться.

фото fckremen.com