shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Жемчужина». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу головні тренери «Поділля» і «Жемчужини» поспілкувались з журналістами.

Денис Колчин, головний тренер «Жемчужини»:

– Вийшла дуже хороша гра. Ми очікували непростий матч, і таким він і вийшов. Суперник нав’язав дуже в’язку гру і створив чимало проблем, але хлопці молодці, що справились і досягли того результату, на який ми розраховували.

– Якщо порівнювати «Поділля» зразка першого кола і сьогоднішнє «Поділля», ви помітили якусь різницю?

– Безперечно «Поділля» стало сильніше. Ми дивилися і вивчали склад суперника, а це здебільшого молоді хлопці, але вони прогресують й набираються досвіду. Це вже зовсім інша команда, якщо порівнювати з минулим роком. Видно, що команда добре підкована тактично. Є у «Поділля» і лідер Алішер Якубов, на якого всі рівняються. Мені також дуже сподобались Макарченко і Музичук. Це дуже цікаві хлопці, у яких, сподіваюсь, велике майбутнє. Нам дуже сподобалась команда господарів.

– З чим пов’язана така швидка заміна у першому таймі?

– Було видно, що наша центральна зона починає просідати, ми не встигали підбирати м’ячі, тому і випустили другого опорного півзахисника. Завдяки цій заміні вирівняли гру, адже на початку був провал.

Аркадій Баталов, в.о. головного тренера «Поділля»

– Наступаємо на ті ж самі граблі. Великі проблеми у нас були в центральній зоні в Кременузі, і  сьогодні. Більшість гравців виконали установку на гру, мені сподобалась їх самовіддача, але з такими грубими помилками в обороні тяжко грати проти таких команд, як «Жемчужина». Футболісти проти нас грають добре навчені, а ми з такими грубими помилками в захисті далеко не підемо. Є хороші епізоди, які можемо занести собі в актив, але пропускати на першій та останній хвилині тайму – це навіть не дитячі помилки. Просто хлопці не відповідають рівню, а на цю позицію поки не можемо знайти людину.

– Результат  по грі?

– Результат по грі, і питань ніяких бути не може. «Жемчужина» – це хороша команда, зіграна і досвідчена. Думаю, вони виконають завдання виходу у Першу лігу. Але були моменти, коли ми нічим не поступались супернику, та навіть перегравали його. Сьогодні Якубов зіграв непогано, мені дуже сподобалось, адже він давно так не грав. Це дійсно лідер і капітан. Я би хотів, щоб всі так грали.

– Як плануєте заповнити паузу в чемпіонаті?

– 8 квітня граємо товариську гру у Староконстянтинові, тому що у нас проблеми з полем, нам ніде тренуватись. Нас запросили, тому будемо грати у Староконстянтинові на центральному стадіоні. Початок гри – о 13:00. Якщо втрутиться якась ситуація, то зіграємо о 14:00 вже у Хмельницькому на ДЮСШ №1.

Прес-служба «Поділля»