«Поділля» – «Жемчужина». Коментарі гравців

Гравці «Поділля» Алішер Якубов, Артем Макарченко і Віталій Миколайчук поділилися своїми враженнями від домашнього матчу з «Жемчужиною» (1:3).

Алішер Якубов:  «Ми контролювали гру і мали перемагати, але захист трішки підвів, пропустили три м’ячі. Було багато атак, але нам не вдавалось забити. «Жемчужина» – це хороша команда, але я би не сказав, що вона заслуговує першого місця. Після другого пропущеного м’яча хлопці трохи опустили голову. Я старався якось їх підтримувати, ніби все налагодилося, але потім ще третій пропустили. Думаю, виконав завдання тренера, а він просив мене вигравати боротьбу на другому поверсі  й чіплятися за м’яч».

Артем Макарченко: «Перший гол нас трохи надломив. Після ніби зібралися і перші 20 хвилин провели добре, а потім знову…Не  вистачає нам досвіду і концентрації уваги, адже пропускаємо на перших і останніх хвилинах. Якби реалізували свої моменти, то могли би розраховувати на щось більше, а так результат по грі. У «Жемчужини» більш доросліша команда, а у нас молоді хлопці, але з цим суперником можна було грати, цього суперника можна було обігрувати».

Віталій Миколайчук:  «Грали проти хорошого суперника, який йде у трійці лідерів, але по грі ми нічим не поступалися «Жемчужині». Можливо, програли через індивідуальні помилки, у тому числі і мої, адже пропустили такі непотрібні м’ячі. У нас було багато моментів, особливо у першому таймі. Мабуть, не вистачило впевненості, щоб реалізувати свої можливості. В кінці матчу було тяжко, ноги підсіли, але ми йшли вперед, не зупинялись. Готуємося до наступної гри, яка відбудеться також вдома. Сподіваюсь, візьмемо очки».