«Поділля» розписало мирову зі «Случем»

Паузу в чемпіонаті хмельницьке «Поділля» заповнило контрольним матчем з бронзовим призером минулорічного чемпіонату області – «Случем» з міста Красилів.

Доволі швидко номінальні господарі повели в рахунку, коли точним пострілом відзначився центральний півзахисник, який знаходиться в розташуванні клубу на оглядинах. Та красилівчани ще до середини першого тайму відігрались  – з одинадцятиметрової позначки відзначився Лев Сергєєв.

По схожому сценарію відбувались події і після перерви. На гол Владислава Греся, який виявився найспритнішим у карному майданчику суперника, гості відповіли своєю гольовою атакою. Обидві команди мали можливості вирвати перемогу, але рахунок більше не змінився – 2:2.

Відзначимо, що у сьогоднішньому матчі тренерський штаб «Поділля» переглядав ще одного потенційного новачка – центрального захисника.

«Поділля» (Хмельницький) – «Случ» (Красилів) 2:2
Голи у «Поділля»:  потенційний новачок, 11, Гресь, 55

«Поділля»: Шевченко (Савчук, 60), Джурко (Орошкевич, 60), Гресь (Миколайчук, 60), потенційний новачок (Степаненко, 60),  Музичук, Охрончук (Ліповуз, 60), потенційний новачок (Богославський, 60), Макарченко (Морговський, 60), Колесников (Муляр, 60), Шпиця (Чуловський, 60, Якубов, 75), Якубов (Бабак, 60)