shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Микола Дударенко і Олександр Чернецький стали гравцями «Поділля»

Сьогодні склад першої команди поповнили два футболісти – 22-річний центральний захисник Микола Дударенко (на фото ліворуч) та 21-річний центральний півзахисник Олександр Чернецький (справа на фото).

Обидва гравці приймали участь у останньому контрольному матчі «Поділля» зі «Случем», а сьогодні уклали з клубом контракти до кінця наступного сезону. Дударенко буде грати під номером 77, а Чернецькому дістався номер 11.

Микола Дударенко пройшов школу київського «Динамо» і грав за різні юнацькі команди столичного клубу. Також в активі гравця є виступи за молодіжний склад сімферопольської «Таврії» і один матч за основу, а далі Микола захищав кольори МФК «Миколаїв», ПФК «Суми» та «Арсенала-Київ».

Олександр Чернецький є вихованцем столичної ДЮСШ-15. Минулий сезон розпочинав у складі першолігового «Гірника-Спорт», а завершував вже у складі сумської «Барси». Першу половину нинішнього сезону провів за «Арсенал-Київщину» і грав проти «Поділля» у матчі першого кола.

Обидва гравці вже включені у заявку «Поділля» на чемпіонат і можуть дебютувавати за нову команду в найближчому матчі з «Миром», який відбудеться 14 квітня.

Прес-служба «Поділля»