«Поділля» вирвало нічию у матчі з «Миром»

У рамках 25 туру першості України серед команд Другої ліги хмельницьке «Поділля» вдома зіграло внічию з «Миром» – 2:2.

На цьому тижні «Поділлю» вдалося полишити останню сходинку турнірної таблиці чемпіонату, але градус у боротьбі за виживання з кожним туром лише зростає, тому хмельничанам потрібно чіплятися за очки у будь-якому матчі. Навіть якщо суперник переважає у класі, і сьогодні якраз був такий випадок.

На двобій з сьомою командою чемпіонату головний тренер «Поділля» Аркадій Баталов ризикнув виставити двох новачків команди – Миколу Дударенка і Олександра Чернецького. Щоправда, не міг розраховувати на травмованних Максима Нестеренка і Сергія Дворника, а також Роман Шпицю, який напередодні захворів.

Початок матчу мало відрізнявся від попередніх матчів «Поділля», адже вже на восьмій хвилині вони були змушено відіграватися. Точним ударом відзначився Богдан Іванченко. Відразу же господарі кинулися відіграватися, мали шанси завдати влучні постріли Артем Макарченко, Алішер Якубов і Олексій Колесников, але зрівняв рахунок Кирило Бабак, який позбавився опіки і вдало замкнув флангову передачу все того же Якубова.

На жаль, піти на перерву хоча б з нічийним рахунком «Поділлю» не судилося. Гравці «Миру» скористалися провалом оборони хмельничан і провели стрімку атаку, яку розпочинав і завершував найдосвідченіший футболіст на полі – Владислав Савченко.

Другий тайм не порадував вболівальників на стадіоні великою кількістю гольових моментів. Зрештою їх майже не було, а гравці «Миру» ще хвилини з 70-ї відверто тягнули час і виглядали занадто розслабленими, за що і були покарані. Голкіпер гостей невдало зреагував на довгу верхову передачу з чужої половини поля, а Алішер Якубов першим підхопив м’яч, вдало обробив і на радість місцевої публіки вразив порожні ворота горностаївців. Бойова нічия – 2:2.

«Поділля» набрало важливе для себе очко, а свою наступну гру проведе 29 квітня у Винниках проти головного фавориту сезону – місцевого «Руху».

«Поділля»(Хмельницкий) – «Мир» (Горностаївка) 2:2

Голи: Бабак, 22, Якубов, 87 – Іванченко, 8, Савченко, 36

«Поділля»: Шевченко, Джурко, Дударенко, Гресь, Музичук, Охрончук (Муляр, 82), Чернецький, Бабак (Морговський, 85), Колесников, Макарченко, Якубов. Запасні: Савчук, Майко, Наконечний, Ліповуз, Степаненко. В.о. головного тренера: Аркадій Баталов.

«Мир»: Завогородній, Шмат (Чмеленко, 46), Томенко, Іздебський, Шмиголь, Цурупін, Хорольський, Савченко (Вакуленко, 79), Іванченко (Бондаренко, 78), Куліш, Шваб. Запасні: Кулінич, Боровик, Притиковский, Тищенко. Головний тренер: Віктор Богатир

Попередження:  Шевченко, 43, Дударенко, 77 – Куліш 63,  Цурупін, 76, Бондаренко, 90+5

16:00. Хмельницький. Спорткомплекс «Поділля». 1500 глядачів