shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Мир». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу головні тренери «Поділля» і «Миру» поспілкувались з журналістами.

Віктор Богатир, головний тренер «Миру»:

– Мені здається, що гра видалась доволі цікавою і бойовою, зважаючи на погодні умови і стан поля. Що стосується результату, я не можу сказати, що ми мали більше моментів и мали вигравати, але в кінці все вирішила помилка голкіпера. Мабуть, він був занадто самовпевненим. Результат закономірний і об’єктивний.

– Грою своєї команди задоволені?

– Авжеж, ні. Складається враження, що після незрозумілої поразки від «Жемчужини» команда не може прийти в себе у психологічному плані, та і графік матчів у нас не дуже хороший, адже пропускали два тури, а зараз доведеться приймати вдома «Рух». Є над чим працювати.

– Які завдання виконує команда у чемпіонаті?

– У нас є певні завдання – потрапити у першу п’ятірку і збалансувати склад для виконання конкретних завдання.

Аркадій Баталов, в.о. головного тренера «Поділля»»:

– У нас вже склалася традиція – в перші десять хвилин пропускаємо, як би ми цього не хотіли. Ніяк не можемо позбутися цього. Я вдячний команді сьогодні. Непогана команда у Горностаївки, вони нас намагалися переграти знизу у середній лінії, були у них хороші епізоди. Двоякі у мене враження від гри, навіть незважаючи на те, що ми взяли важливе очко. Могли і виграти сьогодні. Задоволений в плані результату, але в плані гри роботи ще непочатий край.

– Який тайм більше сподобався у виконанні вашої команди?

– В першому таймі були провали, суперник перехоплював ініціативу. Хлопці жалілися на вітер, але потрібно було грати низом. Що мені сподобалося, хлопці намагаються грати у комбінаційний футбол. Так, давить результат, грають з помилками, та вони стараються, і це дуже приємно. Не можемо ми ніяк вийти з цієї психологічної ями, немає у нас очкового запасу міцності. Розумію, що вболівальники хочуть результату, але трохи не йде. Зараз нас очікує «Рух», потім «Нива». Ніби хтось навмисно так складав календар.

– Як оціните гру новачків?

– Хочу сказати, що вони не зіпсували гру, хоча той же Дударенко у не найкращому стані. Трохи середину ми підлатали, але підвели фланги. Граємо на результат, але досвіду не вистачає. Це справа наживна. Хочу також відмітити суперника, адже це хороша команда, а головний тренер «Миру» любить комбінаційний футбол.

Прес-служба «Поділля»