shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Мир». Післяматчеві коментарі гравців

Гравці «Поділля» Алішер Якубов, Кирило Бабак і Владислав Гресь поділилися своїми враженнями від домашнього матчу з «Миром» (2:2).

Кирило Бабак: «Ми ретельно готувалися до цього матчу, як фізично, так і психологічно. Перед нами ставилось завдання взяти очки, і ми з цим впоралися. Було багато боротьби, але ми ні в чому не поступалися і продемонстрували гідний футбол. Результат по грі, хоча могли і дотиснути суперника».

Алішер Якубов: «Ми були налаштовані на перемогу, але так вийшло, що здобули тільки одне очко. Дуже хотіли дотиснути суперника. Думаю, ми більше заслуговували перемоги.  Якби не забили, то це було б несправедливо, але Бог допоміг нам здобути хоча б одне очко. Для фінального штурму у більшості не вистачило сил, адже віддавалися на всі 100%. Плюс поле було важке. Тренуємося на «бетоні», а тут поле м’яке, тому ноги підсіли».

Владислав Гресь: «Мали завдання не пропустити на перших хвилинах, але так вийшло, що пішла передача з флангу, а гравець суперника просто підставив ногу і забив. Потім ми зібралися, додали в агресії і почали пресингувати, зрештою зрівнявши рахунок. В епізоді з другим голом обрізалися в центрі, а я пішов зустрічати гравця суперника, який віддав на фланг і переплів мені ноги, тому й не встиг на передачу. Мені здається, що ми могли вирвати перемогу, хоча варто зазначити, що суперник гарно працював з м’ячем. Після матчу головний тренер похвалив нас за те, що зібралися. Він сказав, що навіть не сумнівався в тому, що ми візьмемо очко».