«Поділля» U-19 здобуло вольову перемогу над «Гірником» U-19

У рамках 9 туру першості України серед команд U-19 у Першій лізі юнаки «Поділля» приймали вдома «Гірник» з Новояворівська і вирвали вольову перемогу з рахунком 2:1.

Господарі достатньо впевнено почали гру і намагалися вже на перших хвилинах створити загрозу у воріт суперника, але попереду гра відверто не клеїлась, так ще в обороні підопічні Олександра Ірклієнка занадто багато помилялись. Одну з таких помилок гості втілили в забитий м’яч, коли використали неузгодженість Віталія Миколайчука і Олександра Майка, а Богдан Чепіль точним пострілом з центра карного майданчика переграв Сергія Шевченка – 0:1.

Ще до перерви «Поділля» мало передумови для гольових моментів, але до завершального удару все ніяк не доходило. Трохи пожвавили гру хмельничан заміни, молоді Артем Лівандовський, Костянтин Абзалов і Владислав Докійчук додали руху в середині полі, запрацювали фланги, а все це призвело до взяття воріт суперника. Заради справедливості, помилився голкіпер «Гірника» Єгор Нестеренко, який не впорався з фланговою прострільною передачею, а першим на підборі опинився Андрій Ліповуз і вразив порожні ворота «Гірника» – 1:1.

У господарів ще було достатньо часу, аби вирвати перемогу, і майже відразу мав шанс вивести свою команду вперед Андрій Наконечний, та гостей врятувала стійка воріт. Але Андрію все ж таки судилося стати героєм матчу, адже за п’ять хвилин він вдало зловив м’яч на ногу після розіграшу стандарту і потужним пострілом в кут воріт «Гірника» встановив кінцевий рахунок – 2:1.

«Поділля» здобуло важливі три очки і як мінімум до завтра піднялось на третю сходинку у турнірній таблиці чемпіонату (Група 2). В наступному турі, 26 квітня, наші хлопці завітають до Мукачева, де зіграють з місцевим «ДЮФШ» ФК Мункач.

«Поділля» U-19 (Хмельницький) – «Гірник» U-19 (Новояворівськ) 2:1
Голи: Ліповуз, 62, Наконечний, 85 – Чепіль, 17

«Поділля»: Шевченко, Миколайчук (Степаненко, 35), Майко, Богославський, Тищук, Ліповуз, Худік (Лівандовський, 58), Морговський, Резанов (Абзалов, 53), Кльоц (Докійчук, 44, Соловей, 80), Наконечний

«Гірник»: Нестеренко, Радюк, Хомік, Грицан, Павлисько (Андрушко, 68), Шуліга, Мацелюч, Чепіль, Амс (Олех, 46) Романовський, Стень

Попередження: Ліповуз, 69, Абзалов, 87