«Поділля» розгромило красилівський «Случ»

Паузу в чемпіонаті «Поділля» знову заповнило спарингом з красилівським «Случем», але на цей раз вже на виїзді.

Перша контрольна гра цих команд, яка відбулась на початку квітня, завершилась бойовою нічиєю (2:2), хоча «Поділля» могло і програти. На цей раз підопічним Аркадія Баталова вдалося втілити перевагу в класі у переможний рахунок – 4:1.

Відзначимо, по різним причинам не поїхали в Красилів Артем Макарченко, Олексій Колесников, Максим Нестеренко, Богдан Савчук, Олександр Майко і Ігор Кльоц, а решта футболістів отримала ігрову практику, за виключенням Сергія Дворника, який був у запасі. Сам поєдинок зацікавив місцевих вболівальників, яких зібралось на стадіоні чимало. Був серед вболівальників і колишній гравець «Поділля» Сергій Ковалець.

Гості з перших хвилин захопили ініціативу і закрили суперника на його половині поля, що дуже швидко призвело до голу. Андрій Джурко навісив зі штрафного, а капітан «Поділля» Алішер Якубов скористався невпевненою грою голкіпера «Случа» і головою переправив м’яч у ворота. Мали хмельничани ще у першому таймі подвоїти свою перевагу, але натомість пропустили. Пропустили вже в меншості, адже незадовго до перерви Микола Дударенко грубо зіграв проти опонента на фланзі, а потім дуже бурхливо зреагував на жовту картку, яка за мить перетворилась на червону. Саме цей стандарт і призвів до голу у відповідь – 1:1.

На старті другої половини зустрічі господарі мали виходити вперед, але чудово зіграв у рамці Сергій Шевченко, який витягнув з-під поперечини постріл впритул гравця суперника.  Це була остання реальна загроза воротам «Поділля» у цьому матчі, адже надалі підопічні Аркадія Баталова перехопили ініціативу і до кінця зустрічі вже не відпускали. А вже на 53-й хвилині хмельничани знову повели в рахунку, за що мають дякувати і голкіперу «Случа», який не зміг впоратися з ударом-прострілом Олександра Музичука і фактично став співавтором взяття власних воріт.

Лише на 60-й хвилині Аркадій Баталов використав право випустити гравця замість вилученого і провів ще ряд замін, які суттєво пожвавили гру. Вже за п’ять хвилин в обіймах партнерів по команді опинився Андрій Ліповуз, який вдало зіграв на підборі і потужним пострілом з-за меж карного майданчика вразив верхній кут воріт господарів. Ще за п’ять хвилин Андрій виступив вже в якості асистента, коли не став власноруч завершати швидку контратаку, а відпасував вільному Андрію Богославському, який довів справу до розгрому – 1:4.

«Поділля» просто зобов’язане було забивати ще і робити рахунок непристойним для суперника, якби реалізувало хоча б половину моментів біля воріт «Случа». Один тільки Андрій Наконечний мав оформлювати дубль, не використав вихід один на один і Ян Морговський, та перемога хмельничан більш ніж впевнена.

Вже за тиждень, 29 квітня, «Поділля» проведе свій наступний матч в чемпіонаті – на виїзді проти «Руху».

«Случ» – «Поділля» 1:4
Голи: Яровий, 37 – Якубов, 17, Музичук, 53, Ліповуз, 65, Богославський, 70

«Поділля»: Шевченко, Джурко (Орошкевич, 60), Гресь (Миколайчук, 60), Дударенко (Степаненко, 60), Музичук (Богославський, 60), Охрончук (Худік, 60), Чернецький (Ліповуз, 60), Шпиця (Морговський, 46), Муляр (Наконечний, 46), Бабак (Чуловський, 60), Якубов.