«Поділля» U-19 поступилось у Мукачеві при неоднозначному суддівстві

Юнацька команда «Поділля» (до 19 років) провела черговий матч чемпіонату України серед команд Першої ліги.

Сьогодні у рамках 10 туру у групі 2 наші хлопці завітали у Мукачеве, де протистояла місцевому «Мункачу», який здолали у першому колі з рахунком 3:0. Були близькі до перемоги хмельничани і на цей раз, але повертаються додому з поразкою.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, хоча ще до перерви стало зрозуміло, що гостям сьогодні прийдеться боротися також проти суддівства, адже головний арбітр зустрічі відверто симпатизував господарям. Тим не менш, перший тайм завершився на користь «Поділля» – Ян Морговський подав зі стандарту, а Андрій Богославський головою вразив ворота «Мункача».

Після перерви стримувати атакуючий запал суперника стало ще складніше, господарі великими силами йшли вперед, і зрештою відновили паритет. Своє слово сказав рефері, який вгледів порушення правил зі сторони Андрій Ліповуза після подачі з флангу і вказав на одинадцятиметрову позначку. Сергію Шевченко був близький до того, що врятувати команду, але до м’яча не дотягнувся. Щоправда, доволі швидко підопічні Віталія Костишина, який у цьому матчі керував командою, знову вийшли вперед. Віталій Миколайчук чи не першим своїм дотиком до м’яча після виходу на поле головою завершив ще дну подачу зі стандарта у виконанні Яна Морговського – 1:2.

Після цього знову роль головної дійової особи на полі взяв на себе чернівецький арбітр Євген Маковій, свисток якого лунав при найменшому контакті гравців «Поділля» з суперником, тому і не дивно, що  «Мункач» отримав право і на другий пенальті, коли боротьбу за м’яч у карному майданчику «Поділля» вели Євген Підлепенець і Михайло Орошкевич. Вирок рефері чітко виконав Григорій Занько.

Не вдалося нашим хлопцям втримати і нічийний результат. Хмельничани знову не вслідкували за Євгеном Підлепенцем,а той розправився з голкіпером «Поділля», принісши свої команді вольові три очки. Але великі запитання до роботи бригади арбітрів залишилися.

ДЮФШ ФК «Мункач» U-19 – «Поділля» U-19 3:2
Голи: Хміль, 52 (з пенальті), Занько, 86 (з пенальті), Підлепенець, 89 – Богославський, 44 Миколайчук, 70

«Поділля»: Шевченко, Джурко, Богославський, Степаненко, Орошкевич, Ліповуз, Худік, Бабак, Чуловський, Морговський, Наконечний (Миколайчук, 68)

Віталій Костишин:  «По грі навіть немає сенсу говорити в ситуації, коли головний арбітр зустрічі буквально обклав «Поділля» штрафними ударами. Якщо давати такі пенальті, то ми мали також пробивати три чи чотири пенальті. На жаль, сьогодні на полі нам довелось протистояти чотирнадцятьом гравцям суперника, якщо врахувати ще й арбітрів».

Завдяки цій перемозі «Мункач» потіснив «Поділля» з четвертої сходинки чемпіонату. В наступному турі, який відбудеться 3 травня (базова дата), хмельничани прийматимуть вдома лідера групи – ФК «Львів».