shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Кадрове питання перед подільським дербі

Сьогодні ввечері хмельницьке «Поділля» провело останнє тренування перед завтрашнім двобоєм з вінницькою «Нивою-В» у рамках 28 туру Другої ліги.

Тренування пройшло у звичному режимі, якби не кадрове питання, яке гостро стоїть у команді перед грою. Одразу п’ять гравців отруїлись і в понеділок не тренувались, лише сьогодні повернувшись до занять. Мова йде про Олександра Музичука, Андрія Муляра, Кирила Бабака, Андрія Джурка і Владислава Охрончука.

Всі вони тренувались в загальній групі, але ще відчувають наслідки отруєння. Займається разом з усіма і Артем Макарченко, який переніс пневмонію, але хавбек «Поділля» поки на шляху до того, щоб набрати свої оптимальні ігрові кондиції. Повернувся до повноцінних тренувань і Сергій Дворник, але йому ще потрібно пройти контрольне обстеження, тому навряд чи він завтра допоможе команді. Що стосується Миколи Дударенка, який отримав травму у матчу з «Рухом» (1:3) і попросив заміну ще у першому таймі, він готується до гри «на уколах» і дуже хоче зіграти у дербі.

Делегація «Ниви-В» прибуде до Хмельницького уже у день гри. Офіційний виїзд вболівальників вінницький клуб не організовував, але гості не залишаться без підтримки. Очікується, що команду суперника на стадіоні «Поділля» підтримають близько 50-ти вболівальників.

Нагадаємо, початок гри – о 17:00.

Прес-служба «Поділля»