shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Нива-В». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу головні тренери «Поділля» і «Ниви-В» поспілкувались з журналістами.

Володимир Горілий, головний тренер «Ниви-В»:

– Перш за все, з нами зіграло злий жарт вилучення гравця «Поділля». Можливо, ми мали невелику перевагу, але вилучення дало супернику додаткові силі і мотивацію. Ми не використали свої моменти і результат для нас дуже негативний.

– Про недооцінку суперника мова не йде?

– Я би так не сказав. До гравців немає претензій, адже вони показали все, що можуть. Трохи незвично нам було грати на такому полі, адже воно не зовсім тої якості, яку би хотілось мати. На такому полі руйнувати завжди легше, ніж створювати.

– Ця нічия сильно б’є по вашим шансам поборотися за Першу лігу?

– Так.

Аркадій Баталов, в.о. головного тренера «Поділля»:

– Рахую, гра сподобалась вболівальникам. Ми працюємо на два фронти, адже сьогодні п’ять гравців грали за U-19 і зараз вийшли у стартовому складі, тому були і судоми. Як тренер, я задоволений самовіддачею, а якщо говорити про якість гри, у «Ниви» більш досвідчена команда, більш навчена, але своєю командою я задоволений.

– Яке турнірне значення має цей результат?

– Ми боремося за кожне очко, незалежно від того, проти кого граємо. Повинні дотримуватись регламенту і не хочемо займати останні місця, та й ви самі повинні бачити, що команда не відповідає нинішньому турнірному положенню. У нас зараз важкий виїзд на матч з «Інгульцем-2», потім приймаємо «Арсенал-Київщину», потім виїзд в Івано-Франківськ і «Реал-Фарма». Я задоволений своїми хлопцями, вони повністю виконали установку. Авжеж, маємо вилучення, але це футбол.

– П’ять хлопців сьогодні грали за команду U-19, а потім проти «Ниви». Чому пішли на такий ризик, залишивши того ж Якубова на заміні?

– Якубов такий ж футболіст, як і всі інші. Можете спитати у нього, чому я його не поставив. Думаю, він все усвідомив. Ми не будуємо гру навколо одного гравця. Якщо він має якісь запрошення – це його особиста справа. Він у нас офіційно на контракті і тільки президент клубу має вирішувати, чи відпускати його в іншу команду. Грати же він має так, як і усі. Ми повинні знати, з ким ми йдемо далі. Люди, які ставлять багато запитань, перестали це робити. Вони відіграли дві гри, і ви бачите, який у них потенціал. Маємо також певні задачі у чемпіонаті U-19. Всі ці ж хлопці їздили на матч з «Мункачем», а це доба на відновлення після тисячі кілометрів у дорозі. Можливо, це і дало про себе знати у Вінниках, тому що і Джурко був не той, Шевченко помилився. Зараз у на черзі «Інгулець-2», потім U-19 – ми так працюємо. Нічого у цьому страшного немає, адже це молоді хлопці, це патріоти Хмельницького. Я пишаюсь ними і хочу, що більш досвідчені хлопці брали з них приклад. Вони сьогодні дали бій навченому супернику і могли навіть дотиснути його.

– Вилучення зламало ваш план на гру?

– Так виходить, що коли вилучають нашого гравці, ми беремо очки. Може, нам зразу вдев’ятьох виходити? Вилучення було ігрове, арбітр спрацював чисто. Худік не грав, а тут йому дали шанс, і він відіграв. Я не можу пред’явити йому великі претензії.  У нас є розвиток клубу і ми хочемо поставити на наступний сезон певні завдання, але все залежить від наших можливостей.

– Яка завдання стоїть на цей чемпіонат?

– Ми повинні дотримуватись норм регламенту, адже дві останні команди вилітають. Якщо хтось знімається, це все буде вирішувати ПФЛ, тому перед нами стоїть завдання полишити зону вильоту, обкатати молодь. Молоді гравці у нас на хороших довгострокових контратаках, тому є з чим працювати на перспективу.

– Скільки очок буде достатньо набрати, щоб залишитись у Другій лізі?

– Сьогодні «Арсенал-Київщина» отримав три очка, але ми їх не відпускаємо. Гандикап такий, що треба вигравати дві гри поспіль і виходити з цієї зони.

Прес-служба «Поділля»