shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Нива-В». Післяматчеві коментарі гравців

Гравці «Поділля» Андрій Ліповуз, Богдан Савчук (на фото) і Владислав Гресь поділилися своїми враженнями від домашнього матчу з «Нивою-В» (0:0).

Андрій Ліповуз: «Ми хотіли виграти у цього суперника, але було дуже важко, адже цей тиждень ми провели під суттєвим навантаженням. Деякі гравці відіграли повний матч за U-19, але ми боролись і хотіли довести собі, тренерам і вболівальникам, що можемо грати з таким суперником. Думаю, у нас це вийшло зробити.  Так, десь нам пощастило, але й ми мали напівмоменти, які могли реалізовувати, якби були більш впевнені у собі. Після перерви ми тікали у контратаки, вболівальники грали нас вперед, і ми дуже хотіли забити. Що стосується моєї фізичної готовності, я був готовий провести дві гри».

Богдан Савчук: «У першому таймі було тяжко грати позиційно, але після вилучення ми зібралися і дали бій супернику. Після перерви перелаштувались і намагались підловити «Ниву» на контратаках, але цього не вдалося зробити. У нас є нічийний результат, але найголовніше, що ми відіграли на «нуль».  До перерви трохи нервував, адже давно не грав, але другий тайм провів добре. Вийшов на вдачу і зробив подарунок своїй мамі, у якої день народження».

Владислав Гресь: «Перед нами стояло завдання не пропустити на перших хвилинах. Ми витримали 20 хвилин, а далі гра вирівнялась. Не можу сказати, що ми мали багато моментів, але виконували інші завдання. Думаю, дербі вдалося і сподобалось вболівальникам. Як грається у парі з Миколою Дударенком? Він дуже досвідчений, як на свій вік, ми допомагаємо один одному, тому в обороні стало легше.  Вилучення? На мою думку, друге попередження Худіку можна було і не давати».

Прес-служба ФК «Поділля»

фото Володимира Гординського, ye.ua