«Поділля» U-19 здолало лідера чемпіонату

У рамках 11 туру першості України серед команд до 19 років у Першій лізі хмельницьке «Поділля» приймало лідера чемпіонату – ФК «Львів».

В першому колі наші хлопці поступились львів’янам з рахунком 1:3, тому прагли взяти реванш і покращити своє турнірне становище, адже ніхто не знімав з команди завдання фінішувати у трійці і продовжити боротьбу за медалі.

Перший тайм здебільшого проходив  у рівній боротьбі, команди дуже швидко переходили центр поля і старалися загострювати гру попереду, а краще це вийшло у першому таймі у гостей, які на 37-й хвилині провели стрімку гольову атаку.  Андрій Вичіжанін ввірвався в карний майданчик господарів і потужним пострілом поцілив у стійку, а першим на добиванні опинився Михайло Зайчук.

Після перерви підопічні Олександрі Ірклієнка і Віталія Костишина довго не могли підібрати ключі до воріт суперника, не використали декілька слушних нагод відновити паритет, а відігралось «Поділля» лише на 81-й хвилині, коли класно пробив зі штрафного Ян Морговський. Голкіпер ФК «Львів» дотягувався до м’яча, але лише підправив його політ у дев’ятку – 1:1.

Здавалося, більше голів у цьому матчі ми не побачимо, але зіграла одна із замін господарів. Свіжий Анатолій Резанов скористався передачею все того ж Морговського, накрутив двох гравців суперника і точним пострілом вразив нижній кут воріт гостей – 2:1.

«Поділля» здобуло важливу перемогу, але залишилось на п’ятій сходинці групи 2. За тиждень, 10 травня, наші хлопці зіграють у Чернівцях проти місцевої «Спарти-Буковина».

«Поділля» U-19 – ФК «Львів» U-19  2:1
Голи: Морговський, 81, Резанов, 86 – Зайчук, 37

«Поділля»: Шевченко, Джурко, Богославський (Майко, 55), Степаненко, Тищук (Безпалько, 58), Худік (Резанов, 61), Ліповуз, Макарченко (Лівандовський, 80), Морговський, Чуловський (Соловей, 73), Бабак

ФК «Львів»: Паламар, Чепа, Глушко, Дахновський, Турко (Савошко, 46), Янчак (Рус, 65), Зайчук (Занько, 75), Савула, Семенюк, Вичіжанін (Романчук, 55), Дроздовський (Шпирка, 52).