shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

До матчу з «Інгульцем-2» в бойовому настрої

Хмельницьке «Поділля» готується до важливого і виснажливого виїзду у гості до «Інгульця-2».

На наступний день після гри з «Нивою-В» гравці першої команди почали підготовку до календарного матчу 29 туру Другої ліги проти «Інгульця-2», який відбудеться в понеділок, 8 травня, на полі суперника.

Весь підготовчий процес до цієї гри підопічних Аркадія Баталова проходить на штучному полі ДЮСШ №1, адже грати проти шостої на даний момент команди Другої ліги також доведеться на штучному полі. Матч відбудеться у селищі Володимирівка на стадіоні імені Олександра Поворознюка. Початок – о 17:00.

Що стосується кадрової ситуації, має невеликі проблеми з коліном капітан «Поділля» Алішер Якубов, який отримав пошкодження у грі з «Нивою-В», та очікується, що він відновиться до понеділка і допоможе команді здобути перемогу. Настрій для цього у колективі по-справжньому бойовий. Точно не допоможе «Поділлю» у протистоянні з «Інгульцем-2» Роман Худік, вилучений у минулому матчі, а Максим Нестеренко, як відомо, залишив команду.

Делегація «Поділля» візьме курс на Володимирівку у неділю рано вранці, адже здолати доведеться майже 600 кілометрів, та розміститься в Олександрії. Одразу після гри команда повернеться додому.

Нагадаємо, у цьому сезоні «Поділля» ще не зустрічалось з «Інгульцем-2», бо матч першого кола був скасований через неготовність стадіону. Пізніше хмельницькому клубу зараховувати технічну поразку.

Прес-служба «Поділля»