shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» вітає Володимира Рудюка з підписанням контракту з «Карпатами»

Вихованець хмельницького «Поділля» Володимир Рудюк підписав професійний контракт з клубом Прем’єр Ліги – львівськими «Карпатами».

Львівський клуб планує заявити 17-річного футболіста за юнацьку командe U19, але спочатку має отримати всі документи на гравця, сплативши компенсацію за його підготовку футбольному клубу «Поділля». Сьогодні «Карпати» офіційно розпочали переговори з президентом хмельницького клубу Євгеном Бейдерманом з цього приводу.

На протязі останніх трьох років Рудюк з дозволу «Поділля» навчався у Львівському училищі фізичної культури і захищав кольори команд «УФК-Карпати» різних вікових категорій у першості ДЮФЛ. Також додамо, що Володимир є гравцем юнацької збірної України і лише через травму не зіграв у еліт-раунді відбору до Чемпіонату Європи 2017 та не потрапив в заявку команди на фінальну частину турніру, яка зараз проходить в Хорватії.

Футбольний клуб «Поділля» вітає свого вихованця з таким кроком у його кар’єрі, а також бажає йому успіхів на полі у матчах за «Карпати» і збірну України.

Прес-служба «Поділля»