«Поділля» U-19 зазнало поразки у Чернівцях

Сьогодні юнацька команда «Поділля» U-19 провела матч 12 туру першості України серед команд Першої ліги у Групі 2.

Наші хлопці гостювали у чернівецької «Спарти-Буковини», якій поступились у першому колі вдома з рахунком 2:3. На жаль, і на цей раз підопічні Олександра Ірклієнко програли.

На протязі 90 хвилин на полі точилась рівна гра, а забитими м’ячами команди порадували лише після перерви. Першими відзначились гравці «Поділля», а саме Артем Макарченко, який після передачі Анатолія Резанова втік на побачення з голкіпером суперника і влучно пробив у дальній кут.

Та втримати переможний рахунок чи бодай заробити одне очко нашим хлопцям не вдалося. В останні десять хвилин господарі скористалися грубими помилками «Поділля» в лінії захисту і не тільки зрівняли рахунок, але й вирвали перемогу, дуже важливу перемогу в боротьбі за місце в трійці.

«Спарта-Буковина» U-19 – «Поділля» U-19 2:1 (0:0)
Голи: Молофій, Добровольський – Макарченко

«Спарта-Буковина»: Гуцул, Пилишатий, Циганчук, Городенський, Молофій, Зуєв (Токар), Мельник (Добровольський), Мельничук, Жумига, Сіменюк (Максимюк), Мунтян.

«Поділля»: Дворник, Орошкевич (Безпалько), Майко, Богославський, Тищук, Худік, Миколайчук, Резанов (Лівандовський), Чуловський (Соловей), Макарченко, Наконечний.

Олександр Ірклієнко, головний тренер «Поділля» U-19:  «Дуже засмучені. Була рівна гра, вигравали 1:0, але через власні помилки на останніх хвилинах зазнали прикрої поразки. Що стосується суддівства, арбітр відпрацював нормально, до нього питань немає. Більше питань є до наших футболістів».

Результати інших матчів туру

ФК «Львів» U-19  – ФК «Опір»U-19 13:1
ФК «Верес» U-19  – «Тепловик-ДЮСШ-3» U-19  0:2
ФК «Мункач» U-19  – ФК «Гірник» U-19  7:0

Після цієї поразки у хмельничан залишаються лише примарні шанси на потрапляння у першу трійку, яка продовжить боротьбу за медалі. З турнірною таблицею чемпіонату можете познайомитися за цим посиланням.

У наступному турі, 17 травня, наші хлопці прийматимуть вдома «Тепловик-ДЮСШ-3».