shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Футбольний клуб «Поділля» провів «Зірковий урок футболу»

Футболісти та тренери хмельницького «Поділля»  взяли участь у «Зірковому уроці футболу» для дітей Хмельницької школи-інтернату №2.

Хмельницький клуб долучився до всеукраїнської акції, яка присвячена спорту номер один у світі. «Зірковий урок футболу» – проект клубів Професіональної футбольної ліги України, завданням якого є популяризація футболу і здорового способу життя.

Сьогодні, 11 травня, футболісти і тренери «Поділля» провели майстер-клас для учнів Хмельницької школи-інтернату №2, а сама акція у нашому місті, мабуть, стане наймасштабнішою серед клубів ПФЛ, адже безпосередню взяли участь у «Зірковому уроці футболі» більше ста дітей, а ще близько двох сотень школярів виступили у ролі глядачів. І вибір школи зовсім не випадковий, адже це інтернат санаторного типу для дітей із захворюваннями серцево-судинної та ендокринної системи.

Відкривали це футбольне свято президент футбольного клуба «Поділля» Євген Станіславович Бейдерман і заступник директора Хмельницької школи-інтернату №2 з виховної роботи Бажан Наталія Володимирівна. Вони відзначили важливість занять спортом для молоді, а Євген Бейдерман закликав дітей займатися футболом, передавши їм подарунки.

Після цього діти приступили до занять у шести начальних зонах, що дало змогу не тільки познайомитися з правилами футболу, але й поспостерігати за справжнім тренуванням під керівництвом Аркадія Баталова, Руслана Соболевського, Олександра Ірклієнка, Віталія Балицького і Віталія Костишина, та навіть взяти у  ньому участь.

Потім дітлахів очікувала футбольна вікторина, під час якої вони відповідали на футбольні запитання і отримували призи  з рук гравців першої команди «Поділля». А родзинкою уроку став справжній футбольний матч збірної школи-інтернату №2 проти хмельницького «Поділля». Маючи у своєму складі у декілька разів більше гравців, саме збірна школи і здобула перемогу над професійними футболістами з рахунком 4:1. Та рахунок у даному випадку не на першому місці, адже всі учасники «Зіркового уроку футболу» наповнились справжніми футбольними емоціями, а гравці отримали заряд підтримки та натхнення від наймолодших шанувальників перед важливими матчами чемпіонату.

Технічними партнерами акції виступали Професійна футбольна ліга України, а торгові марки Живчик, Jako, Gera і Школярик. Генеральні партнери футбольного клубу «Поділля» – будівельна компанія «Фортресс» і Хмельницька міська рада. Інформаційні партнери заходу – сайт «Є», телеканали «ТВ7+» і «Поділля-Центр».

Керівництво Хмельницької школи-інтернату №2 також висловлює подяку Хмельницькому комунальному підприємству «Електротранс» і особисто директору Віктору Паламарчуку, який відгукнувся на прохання виділити для дітей транспорт.

Фото і відео «Зіркового уроку футболу» у Хмельницькому очікуйте згодом.

Прес-служба «Поділля»