«Поділля» здобуло вольову перемогу над «канонірами»

У рамках 30 туру Другої ліги хмельницьке «Поділля» взяло важливі три очки у матчі-трилері проти «Арсеналу-Київщина».

Не треба було навіть казати, яке значення мав це матч для хмельничан. У випадку поразки, «Поділля» могло серйозно ускладнити собі завдання збереження прописки у Другій лізі, та й нічия навряд чи могла задовольнити підопічних Аркадія Баталова, тому всі налаштовувались на непростий матч. Таким він і вийшов – захоплюючим і непередбачуваним.

На перших хвилинах нічого не віщувало, що вже до середини тайму господарі будуть програвати з рахунком 0:2, адже «Поділля» зусиллями Андрія Ліповуза і Олександра Музичука встигло створити дві хороші нагоди забити, та реальність змусила трибуни стадіону затихнути вже на 23-й хвилині зустрічі. Спочатку голкіпер хмельничан Сергій Дворник, який вчора святкував свій день народження, не впорався з дальнім пострілом Дениса Бреуса, а за дві хвилини Назар Ващенко прорвався лівим флангом і проштовхнув м’яч повз голкіпера «Поділля», змусивши Миколу Дударенка з лінії воротарської зрізати шкіряну кулю у свої ворота.

До честі господарів, вони доволі швидко оговтались і ще до перерви відновили паритет.  На 38-й хвилині Олексій Колесников виграв другий поверх і елегантно скинув м’яч на Владислава Охрончука, якому залишалось поцілити у незахищені ворота суперника. А перед свистком на перерву диво-постріл вдався Валерію Степаненко – м’яч після його потужного удару з лівої вразив верхній кут воріт Шкарбана.

Отримавши такий психологічний допінг, господарі з перших хвилин другого тайму пішли вперед і досягли свого. На цей раз нагадав про себе кращий бомбардир «Поділля» Алішер Якубов, який у повітрі переграв одразу двох захисників «Арсеналу-Київщина» і головою пробив у протихід голкіперу суперника – 3:2.

Та вийшовши вперед, підопічні Аркадія Баталова не стали грати на втримання рахунку, а продовжували загострювати ситуацію попереду, витримуючи розумний баланс між обороною і атакою. Всі питання про переможця мав знімати Олександр Музичук, якому вже у карному майданчику ніхто не заважав завдати прицільний постріл, та на виручку «канонірам» прийшла стійка воріт.

Загалом «Поділля» доволі впевнено довело матч до перемоги і подарувало незабутні емоції всім – і президенту клубу Євгену Бейдерману, і вболівальникам, і самим собі перед напруженою кінцівкою сезону.  Це перша перемога хмельничан у цьому році, це перші три голи у одному матчі за весь чемпіонат, і як наслідок – команда Аркадія Баталова полишає останню сходинку в турнірній таблиці. Щоправда, святкувати ніколи, адже вже у середу, 17 травня, на «Поділля» очікує непростий виїзд у Івано-Франківськ.

«Поділля» (Хмельницький) – «Арсенал-Київщина» (Біла Церква) 3:2
Голы: Охрончук, 38, Степаненко, 45, Якубов, 51 – Бреус, 21, Дударенко, 23 (автогол)

«Поділля»: Дворник, Джурко, Охрончук, Дударенко, Степаненко, Чернецький, Ліповуз, Морговський (Бабак, 69), Колесников (Муляр, 78), Музичук (Шпиця, 90), Якубов. Запасні: Савчук, Гресь, Макарченко, Худік. В.о. головного тренера: Аркадій Баталов.

«Арсенал-Київщина»:  Шкарбан, Патрик, Омоко, Швець, Тименко, Зоря (Шкуратько, 64), Ващенко (Гуральський, 80), Бреус, Авдалян, Пилиповець, Горбаченко. Запасні:  Романов, Грабчак, Нагорний, Гутиря, Сьомка. Головний тренер: Андрій Ущаповський.

Попередження: Морговський, 56, Степаненко, 80 — Омоко, 22