shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Арсенал-Київщина». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу головні тренери «Поділля» і «Арсенала-Київщина» поспілкувались з журналістами.

Андрій Ущаповський, головний тренер «Арсенал-Київщина»:

– По-перше, хочу поздоровити «Поділля» за такою самовіддачею, адже вони відігрались, програючи у два м’ячі.  Ми налаштовувались на цього суперника і знали, що нам буде нелегко.  Реалізували дві швидкі атаки, могли забивати ще, але не вийшло. Потім, мабуть, команда повірила в  те, що вже виграла, а футбол не пробачає такі речі. Треба грати всі 90 хвилин до кінця, бути сконцентрованими, і тоді матч можна спокійно догравати. Все вийшло навпаки.

– Що не вистачило вашій команді?

– Командний дій в атаці. Багато перетримували м’яч і втрачали його. Нам не вистачало швидкої роботи на атаку через фланги.

– Що скажете про суперника?

– Вони молодці. Команда зібралась, адже розуміла, на якому місці знаходиться. Зібравши силі в кулак, господарі все вирішили на свою користь.

– Що говорили свої команді в перерві? Налаштовували їх на перемогу чи все ж таки думали про нічию?

– Ми їхали тільки за перемогою. Просили хлопців додати після перерви, але вони нас не послухали.

Аркадій Баталов, в.о. головного тренера «Поділля»:

– Це була гра за виживання. Якби ми поступились, то вже би випали з цієї боротьби, але ще позавчора казав хлопцям, що вони виграють. Важно далась нам ця перемога, хоча вболівальникам такий футбол подобається. Заслужили, адже давно не вигравали, а по самовіддачі у мене претензій до гравців немає. Авжеж, є тактичні помилки в захисті і пропускаємо, але це вже не той «Арсенал-Київщина», який був у першому колі. По грі ця команда цікавіше, ніж навіть «Інгулець-2».

– При рахунку 3:2 команда не намагалась тримати час. Хотіли забити четвертий м’яч?

– Так. Ми граємо на атаку, і мали свої моменти. Хотів вже Макарченко випускати. Бабак також освіжив гру, а Музичук трохи підсів в кінці матчу. Ми намагаємося грати на атаку, у комбінаційний футбол, а не на втримання рахунку. Це наша ціль. Поки я працюю,то буде так.

– Програючи 0:2, ви також були впевнені в перемозі?

– Так. Я був впевнений в перемозі. Бачив це по хлопцям, які не знітились, зібрались і забили хороші м’ячі, особливо Степаненко. Добре, що для нас так все склалося.

– Якщо говорити про якість гри, це найкращий матч «Поділля» навесні?

– По якості гри мені сподобався матч з «Інгульцем-2», мені сподобався футбол, який демонстрували хлопці. А сьогодні вони діяли ще агресивніше попереду. Ще є проблеми з психологією. Після декількох перемог ви побачите, як заграє команда.

– Ще ведеться робота над тим, щоб команда не пропускала швидкий м’яч?

– Ви мабуть звернули увагу, що  багато гравців «Поділля» на старті матчу постійно дивилися на табло, яка вже йде хвилина гри. Я прошу їх заспокоїтись, але все одно пропускаємо. Проблема в психології, немає впевненості у своїх силах. Вони можуть, але бояться,а  це проходить с перемогами.

Прес-служба «Поділля»